Студентське життя кафедри економічної теорії та економічної кібернетики

Наші кібернетики економісти поєднують відмінні успіхи в навчанні з науковою роботою, за результатами якої разом студенти разом з керівниками публікують статті у фахових виданнях України.

Вони щорічно успішно виступають на Всеукраїнській олімпіаді з спеціальності «Економічна кібернетика (2018 р., м. Львів), перемагають у конкурсі Міс факультету, а також беруть активну участь у художній самодіяльності університету

Кращі випускники 2017 р. блискуче захистили дипломні роботи на одному з промислових підприємств м. Полтави.

В 2018 р. студент гр. 401-ЕК Мудряк Максим став фіналістом Загально-Європейського конкурсу ITchallenges, де брали участь представники 11 країн, в категорії Front-end html developer, який відбувся у Краківському технологічному парку (м. Краків, Польща).

У цьому році наша кібернетична родина поповнилася п’ятнадцятьма першокурсниками з різних куточків рідної Полтавщини.