Сучасне санітарно-технічне обладнання будинків

Дисципліна «Сучасне санітарно-технічне обладнання будинків» призначена для ознайомлення студентів з сучасними сантехнічними системами житлових та громадських будівель, розуміння основних принципів їх конструювання та розрахунку.

При вивчені дисципліни студенти опановують знання щодо: основних вимог до систем інженерного обладнання будинків, що включає холодне й гаряче водопостачання, водовідведення, опалення та газопостачання. Опрацьовуються методи розрахунку та проектування вказаних систем з використанням сучасного професійного програмного забезпечення. Розглядаються питання технології монтажу трубопровідних систем із різних матеріалів. Проводяться дослідження діючих моделей сантехнічних систем.

Силабус