Теорія автоматичного управління технологічними системами

Курс «Теорія автоматичного управління технологічними системами» є однією з базових теоретичних дисциплін. Він охоплює великий комплекс питань, які базуються на знанні вищої математики, теоретичних основ електротехніки, електричних машин та обчислювальної техніки. Необхідність вивчення курсу визначається тим, що широка автоматизація усіх галузей народного господарства неможлива без знання теорії автоматичного управління, в якій вивчаються загальні принципи аналізу і синтезу автоматичних систем. За своєю структурою й змістом він спрямований на формування знань, вмінь студентів  для забезпечення їх швидкої адаптації і до умов виробництва й подальшого становлення їх як компетентних, ініціативних керівників енергетичних служб промислових підприємств.

У результаті вивчення дисципліни студент буде знати основні терміни, класифікацію і принципи та закони автоматичного керування; методи моделювання аналізу та синтезу неперервних та дискретних САК; вміти виконувати розрахункові роботи з аналізу та синтезу лінійних, нелінійних, неперервних, релейних і цифрових систем.

Силабус