Теорія і методика баскетболу 3х3

Метою навчальної дисципліни «Теорія і методика баскетболу 3х3» є формування у студентів цілісної системи знань та умінь щодо професійної діяльності у сфері фізичної культури і спорту на основі вивчення спортивної гри «баскетбол 3Х3». Володіння навичками гри, знаннями структури гри, техніки і тактики, ігрової та змагальної діяльності, засвоєння методів навчання, необхідних для самостійної роботи.

В результаті вивчення дисципліни «Теорія і методика баскетболу» студенти повинні знати: правила та техніку гри в баскетбол; елементи техніки та дій у нападі й захисті; спеціальні фізичні вправи баскетболіста для розвитку фізичних якостей; елементи тактики гри та дій у нападі й захисті.

Вміти: працювати в команді й брати на себе відповідальність за окремі завдання; організовувати та проводити суддівство навчальних ігор з баскетболу; оцінювати та забезпечувати якість виконуваних робіт; мотивувати люде та рухатися до спільної мети; виявляти ініціативу та підприємливість.

Силабус