Віддалений доступ до бази Scopus

Для підтримки стабільної роботи науковців Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» надає можливість віддаленого доступу до бази наукових цитувань Scopus.

Інструкція про налаштування віддаленого доступу до бази Scopus для користувача

Крок 1. Натисніть вхід у заголовку на сторінці бази Scopus.

Крок 2. На сторінці входу, будь-ласка, натисніть кнопку «Увійти з іншим аккаунтом».

Крок 3. На сторінці привітання, будь-ласка, натисніть посилання «увійти через ваш заклад».

Крок 4. На сторінці «знайти свою установа», будь ласка, введіть корпоративну електронну пошту (@nupp.edu.ua) і натисніть кнопку «Продовжити».

Крок 5. Перевірте свою скриньку електронної пошти, на яку ви отримаєте посилання для активації і отримання корпоративного віддаленого доступу.

У разі необхідності додаткових консультацій звертайтеся до науково-дослідницької частини на електронну пошту: v17@nupp.edu.ua.