Випускники кафедри менеджменту і логістики

За весь період свого існування кафедра дала путівку в життя значній кількості талановитих випускників. Чимало з них знайшли своє покликання у бізнесі, фінансових установах та логістичних компаніях, а інші, навпаки, віддали перевагу кар’єрі вчених-дослідників, викладачів і наставників. Є серед випускників кафедри і такі, хто успішно започаткував власну справу, і сьогодні здійснює реалізацію цікавих бізнес-проектів у різних сферах діяльності.

Який би професійний шлях наші випускники не обрали, кафедра менеджменту і логістики Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» назавжди залишиться в їхньому житті яскравим стартом!

Бугаєвський Михайло

Випускник спеціальності 073 Менеджмент. Переможець багатьох регіональних та міжнародних конкурсів. Серед основних здобутків: Випускник стартап-школи Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка». Переможець конкурсу «Горизонти Полтавщини» 2020 р. Переможець «StartUP Poltava Region» 2021 Полтавської обласної державної адміністрації. Лауреат другої премії конкурсу студентських наукових робіт «Від студентського самоврядування – до самоврядування громад» Полтавської обласної ради. Стипендіат Полтавської міської ради у 2021 році. Учасник ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління проєктами і програмами» 2020 / 2021 н.р., переможець у номінації «Кращий стартап у сфері діджиталізації». Учасник міжнародного проєкту «GIST Innovates Ukraine 2021» у рамках програми «Global Innovation through Science and Technology» Державного департаменту США. Випускник Зимової школи EU Study Days 2022 Представництва ЄС в Україні та Відкритого Університету Реформ (ВУР14) Центру демократії та верховенства права. Переможець у номінації «YOUTH CHANGES» в складі команди «Fluff» з Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» після фінального пітчу проєктів «YouMustTry Final Pitching Day» ІV-го конкурсу стартап-проєктів «СПРОБУЙ І ТИ!».

Тарасенко (Зоря) Аліна

Старший фахівець з логістики ТОВ «БУРАТ-АГРО»

Трященко Віталій

Начальник відділу збуту ТОВ «ПУЛЬСАР-СБ»

Дар’я Бородієнко

Директор Красноградського молодіжного центра

Майя Куряча (Юрченко)

Фінансист, м. Дубай, ОАЕ

Ступа Тетяна

Менеджер-економіст СФГ «Явір»

Хомович Вячеслав

Начальник конструкторського бюро

Тесленко (Панчеко) Людмила

Регіональне відділення Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях, провідний спеціаліст

Гордєєва (Міщенко) Наталія

ТОВ «Приватне охоронне підприємство «С-Віта» заступник директора

Клевака Оксана

м. Полтава, ТОВ "Нова Пошта", інспектор з кадрів

Євгеній Жовнерик

Sales representative фірми DYSON в Україні

Ропай Вікторія

Керівник департаменту клієнт-сервіс Корпорація Polix Group

Мригін Євген

Голова Київського регіонального підрозділу Ukrsibbank BNP Paribas Group

Ахундов Халліклич

Фермер-підприємець. м. Ашхабад (Туркменістан)

Роман Заворотній

Керівник підрозділу по роботі з юридичними особами АТ "ПРИВАТБАНК"

Юдіна Ганна

Власник ресторану TISTO HOUSE

Поставний Андрій Михайлович

Керівник управління майновим комплексом, Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»

Рибка Ігор Анатолійович

аудитор бізнес-процесів компанії
«Нова пошта», м. Полтава

Соболєва Інна Олександрівна

фахівець відділу підтримки операційної діяльності ТОВ «Альянс-Холдинг» (TM Shell), м. Київ

Ананевич Наталія Юріївна

маркетолог, BCAHolding.

У 2014-2016 рр. – маркетолог ТРЦ «Конкорд», кінотеатру «Конкорд Кіно», мережі кінотеатрів «Wizoria»

АКАМА Фелікс Одхіамбо

помічник керівника з питань професійної підготовки, Спеціальний Трибунал щодо Лівану (міжнародний суд вищої інстанції, створений Організацією Об’єднаних Націй), м. Лейдсендам, Нідерланди

САСЬКО Вікторія Вікторівна

інспектор роти № 4 батальйону Управління патрульної поліції у місті Полтаві Департаменту патрульної поліції, лейтенант поліції, м. Полтава

Телюк Лілія

Співвласник жіночого фітнес-клубу FitCurves

Ніна Івасенко

Спеціаліст контролю якості НОКЦ ГО АТ КП «ПриватБанк». Project manager, copywriter в маркетинговій агенції «Pride».

Богдан Похідня

Адміністратор системи відділу телекомунікаційних мереж та адміністрування НВЦІ, Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»

Давид Арсенян

Інженер-проектувальник. PPC (Poltava Petroleum Company)