Випускники кафедри теплогазопостачання, вентиляції та теплоенергетики

Випускники кафедри працюють у міських і районних управліннях газового господарства, у підрозділах теплоенерго, у проектних інститутах і фірмах, у будівельно-монтажних і пусконалагоджувальних організаціях різних форм власності в усіх регіонах України. Зокрема, в Полтавській, Сумській, Київській, Миколаївській, Черкаській та ін. областях. Випускники кафедри користуються високим попитом у виробничих сферах.

Онищенко Володимир Олександрович — ректор Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка (з 2003 року), доктор економічних наук, професор, голова ради ректорів ВНЗ III-IV рівнів акредитації Полтавського регіону, Заслужений працівник освіти України (2009), голова Експертної ради з економіки Акредитаційної комісії (2011), лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки (2012), Президент Полтавського територіального відділення Малої академії наук України (2013). Закінчив в 1993 році Полтавський інженерно-будівельний інститут та отримав диплом з відзнакою за спеціальністю «Теплогазопостачання, вентиляція і охорона повітряного басейну»Володимир Олександрович - головний редактор наукового фахового журналу "Економіка і регіон", член редакційної колегії фахового наукометричного журналу "Схід".

Диплом інженера-будівельника за спеціальністю «Теплогазопостачання і вентиляція» Полтавського інженерно-будівельного інституту має директор компанії «Сантехнік ЛТД і Ко» Городничий Віктор Євгенійович.

Також диплом інженера-будівельника Полтавського інженерно-будівельного інституту за спеціальністю «Теплогазопостачання та вентиляція» має директор по розвитку компанії «Вентсервіс» Колодяжний Віктор Володимирович.

Кукоба Анатолій Тихонович також мав освіту за фахом «Теплогазопостачання та вентиляція». Єдиний в Україні міський голова, який чотири рази (у 1990, 1994, 1998, 2002 рр.) обирався головою міської ради, а після прийняття Закону «Про місцеве самоврядування» - міським головою. Народний депутат України 4 скликання з 04.2002 р. по виборчому округу № 145 Полтавської області. Лауреат Державної премії України в галузі архітектури. Заслужений будівельник України. Кандидат технічних наук. Почесний громадянин міста Полтави. Удостоєний нагороди Української академії наук національного прогресу - срібної медалі «За видатні заслуги у прогресі суспільства», відзнаки Президента України «Орден князя Ярослава Мудрого» IV ступеня. Лауреат Всеукраїнської програми «Лідери регіонів», 2002 р. Нагороджений орденом князя Ярослава Мудрого ІІІ ст. (12.2004 р.).