Волонтерський загін

Волонтерський загін Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка «Volontaire PoltNTU» утворився у 2015 році з метою допомоги пораненим бійцям АТО, що перебувають на лікуванні, допомоги сім`ям загиблих, соціальної допомоги інвалідам, сиротам, просвітницької діяльності, пропаганди здорового способу життя та екологічної роботи.

Організація співпрацює з адміністрацією Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, студентським парламентом та профкомом студентів ПолтНТУ, Волонтерською організацією Полтавщини «Полтавський батальйон небайдужих», Управлінням у справах сім`ї, молоді та спорту Полтавської обласної державної адміністрації, Військово-спортивним центром «ВОЇН», Козацьким гвардійським корпусом Полтавщини Міжнародної академії козацтва, Комунальною установою «Обласний молодіжний центр» Полтавської області, Студентською радою міста Полтави, Фестивалем про сучасне місто і його суспільство «Майстерня Міста».

Увесь час існування волонтерського загону «Volontaire PoltNTU» ми постійно допомогаємо представникам військової частини 179 навчально-тренувального центру військ звя`зку та передаємо спеціальне обладнання для проведення тренувань із стрільби. Також постійно допомогаємо військовому шпиталю у м. Полтава медикаментами та необхідним обладнанням. Волонтерський загін співпрацював з Товариством Червоного Хреста України.

Волонтерський загін постійно бере участь у Всеукраїнській акції «Серце до серця» та розвитку благодійності в Україні.

Волонтери є учасниками «Школи волонтерів».

 

Загін традиційно бере участь у благодійних ярмарках, організованих «Полтавським батальйоном небайдужих» та інших заходах.

У 2015 році створили Відокремлений підрозділ ПолтНТУ Полтавського козацького гвардійського корпусу Полтавщини імені Івана Сірка. Щороку волонтери та козаки загону патрулюють місто, слідкують за порядком та співпрацюють з поліцією міста, а також долучаються до різних заходів у Полтаві.

Волонтерський загін збирає кошти для бійців АТО і намагається придбати необхідні речі.

Студентська молодь щороку відвідує Зіньківський дитячий будинок-інтернат ім.О.В. Синяговського.

Кожного року на території ПолтНТУ волонтери разом із адміністрацією закладу вищої освіти висаджують саджанці.

Протягом 2017-2018 років волонтери долучилися до організації і проведення XI -XII Студентських Благодійних Балів «Допомогти так легко».

В 2018 році волонтери долучилися до організації й проведення акції «Молодь проти насильства» та програми «Впровадження інклюзивної освіти через молодіжне лідерство». Проект реалізується Коледжем Санта Фе (США), Полтавським національним технічним університетом імені Юрія Кондратюка та Коледжем нафти і газу ПолтНТУ;

Протягом року для нових волонтерів збираємо круглий стіл в ПолтНТУ та проводимо різні тренінги й ділимося інформацією та досвідом роботи.

ПолтНТУ долучився до щорічного масштабного проекту «Наша єдина студентська родина»

16 листопада, напередодні Міжнародного дня студента, в палаці дозвілля «Листопад» відбувся наймасштабніший та найграндіозніший проект року - «Наша єдина студентська родина».

До заходу традиційно долучилася команда Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, яка на високому рівні представила університет та переваги студентського життя ПолтНТУ.

Під час заходу кращих студентів року ПолтНТУ нагородили у різних номінаціях. Так, кращим студентом-спортсменом стала студентка навчально-наукового інституту інформаційних технологій і механотроніки Дарія Бражник, кращим студентом-науковцем було обрано студента навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту Олександра Гавриленка, у номінації кращий студент-громадський діяч року перемогу здобув студент навчально-наукового інституту архітектури та будівництва Олександр Дроботя, кращим студентом-волонтером став студент навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту Ярослав Передерій, кращим студентом-творчою особистістю стала студентка навчально-наукового інституту архітектури та будівництва Анастасія Гаврилко. Всі учасники та вболівальники отримали безліч позитивних емоцій. Вкотре переконуємося, що студенти ПолтНТУ — найталановитіші, найрозумніші та найспортивніші.