Вступні до магістратури

Реєструйтеся на складання обов’язкового єдиного вступного іспиту з іноземної мови для бакалаврів, які планують вступати на освітні програми магістратури.

Подача заяв триває до 5 червня 2020 року.

Процедура реєстрації для реєстрації вступників до магістратури

У 2020 році реєстрація на єдиний вступний іспит з іноземної мови та єдине фахове вступне випробування триватиме з 12 травня до 5 червня включно.

Реєстрацію здійснюють відбіркові комісії навчально-наукових інститутів та факультетів університету.

Для успішної реєстрації дійте за алгоритмом.

1. Сформуйте комплект реєстраційних документів:

  • заповнена заява-анкета з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка;
  • документ, що посвідчує особу;
  • облікова картка платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються отримувати реєстраційний номер облікової картки платника податків);
  • довідка, видана за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (для осіб, які завершують навчання в поточному році, персональні дані яких не вносяться до Єдиної державної бази з питань освіти);
  • документ про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання в минулих роках);
  • фотокартка для документів (кольорова або чорно-біла) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника;
  • медичний висновок за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі потреби створення особливих умов для складання ЄВІ/ЄВФФ).

2. Надішліть на електронну адресу відбіркової комісії скановані копії або фотокопії реєстраційних документів

Для вступу до магістратури факультету фізичної культури та спорту реєструватись на єдиний вступний іспит з іноземної мови та єдине фахове вступне випробування не потрібно. Одразу ж подавайте документи на вступ.

Увага! У темі листа обов’язково зазначте прізвище, ім’я, по батькові, а в тексті листа – прізвище, ім’я, по батькові та номер облікової картки платника податків (за наявності).

Перш ніж надіслати лист, обов’язково перевірте правильність даних, які зазначили у заяві-анкеті.

3. Отримайте скановану копію екзаменаційного листка.

У разі успішної реєстрації вам буде надіслано скановану копію екзаменаційного листка на електронну адресу, зазначену в заяві-анкеті. Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься у приймальній комісії. Якщо в екзаменаційному листку ви виявите помилки, зверніться до відповідної відбіркової комісії.

Оформлений екзаменаційний листок можна отримати особисто, звернувшись до відбіркової комісії, або поштовим зв’язком, якщо ви зазначили про таку необхідність у заяві-анкеті.

Для кожного учасника, який отримав екзаменаційний листок, на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти створюють інформаційну сторінку «Кабінет вступника», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому.

Консультації та допомога щодо реєстрації на ЄВІ/ ЄФВВ:

Електронна адреса Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»:
 vstup@nupp.edu.ua,
 kanc@nupp.edu.ua

Поштова адреса:

Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», приймальна комісія, проспект Першотравневий, 24, м. Полтава, 36000

Телефони:  (0532) 56 16 04,  (0532) 56 19 48,  (099) 057 65 17.