2021-06-16

Академік НАН України надіслав подяку університету

Член Президії Національної академії наук України, академік Антон Григорович Наумовець надіслав подяку ректору, професору Володимиру Онищенку та колективу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» за вітання та співпрацю у дослідженнях.

Академік НАН України надіслав подяку університету

Колектив Полтавської політехніки привітав академіка Антона Наумовця з нагородженням Золотою медаллю Національної академії наук України імені Володимира Івановича Вернадського – найвищою відзнакою НАН України. Видатний науковець надіслав подяку, у якій відзначив співробітників і колег, з якими виконував дослідження, серед яких представники Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»:

У 2016 році Рішенням Міжнародної номінаційної комісії перший віце-президент НАН України, голова Секції фізико-технічних і математичних наук НАН України, головний науковий співробітник Інституту фізики НАН України академік Антон Григорович Наумовець нагороджений Медаллю ЮНЕСКО «За внесок у розвиток нанонауки та нанотехнологій».

16 наукових інститутів Національної академії наук України мають угоди з Полтавською політехнікою. 1 березня 2021 року Президент НАН України Анатолій Загородній і ректор Полтавської політехніки Володимир Онищенко підписали додаткову угоду про освітнє та науково-технічне співробітництво університету з Національною академією наук України.

Медіа–центр