2024-03-14

Allplan Campus-2024: викладачів політехніки запрошують пройти Онлайн-навчання

Українське представництво німецької компанії Allbau Software GmbH запрошує викладачів напрямків промислового та цивільного будівництва, архітектури та розвитку інфраструктури Полтавської політехніки пройти онлайн-навчання Allplan Campus-2024. Старт занять – 19 березня 2024 року, діє онлайн-реєстрація.

Allplan Campus-2024: викладачів політехніки запрошують пройти Онлайн-навчання

У рамках угод про науково-освітнє партнерство українське представництво німецької компанії Allbau Software GmbH запрошує викладачів напрямків промислового та цивільного будівництва, архітектури та розвитку інфраструктури Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» пройти онлайн-навчання Allplan Campus-2024.

Початок навчання – 19 березня 2024 року, о 12:00. Тривалість консультації до 1 години.

Дати проведення консультацій:

19 березня 2024 року – вступна консультація

26 березня 2024 року – консультація АР, відповіді на запитання, допомога;

2 квітня 2024 року – консультація КЗ, відповіді на запитання, допомога;

9 квітня 2024 року – консультація Інфра, відповіді на запитання, допомога.

За запитом можуть бути призначені додаткові консультації.

Після проходження курсу та успішного виконання завдань учасники отримають сертифікати. Навчання – безкоштовне.

Виконані завдання приймаються до 24 квітня 2024 року.

Діє онлайн – реєстрація.

Всім, хто зареєструється, будуть додатково надіслані посилання на курс та навчальні матеріали. А також учасники будуть додані до Телеграм-чату групи навчання.

Нагадаємо, студенти можуть отримати стипендії в Літні школи слов’янських студій від Уряду Чехії.