2023-07-03

Черлідерки Полтавської політехніки успішно дебютували на Чемпіонаті Європи, що відбувся в Італії

Студентки Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» спільно з тренеркою, Майстром спорту України з черліденгу, кандидаткою з фізичного виховання, доценткою Тетяною Синицею у складі збірної команди України успішно дебютували у номінації «хіп-хоп-команда» на Чемпіонаті Європи з черліденгу, що проходив у італійському місті Верона.

Упродовж 30 червня – 2 липня 2023 року у італійському місті Верона відбулися змагання Чемпіонату Європи з черліденгу.

У складі національної збірної України студентки Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» спільно з тренеркою, Майстром спорту України з черліденгу, кандидаткою з фізичного виховання, доценткою кафедри хореографії та танцювальних видів спорту Тетяною Синицею успішно дебютували у номінації «хіп-хоп-команда».

У складі хіп-хоп-команди дорослих виступали:

• Коломієць Ксенія, студентка Навчально-наукового інституту фінансів, економіки, управління та права;
  • Голуб Анастасія, студентка факультету фізичної культури та спорту;
  • Синиця Тетяна, кандидатка з фізичного виховання, доцентка кафедри хореографії та танцювальних видів спорту.

Варто відзначити, що підготовку до змагань спортсмени збірної команди України (хіп-хоп команда дорослих) проводили на сучасній спортивній базі Полтавської політехніки.

Раніше спортсмени Полтавської політехніки стали золотими призерами Чемпіонату України з веслування на човнах «Дракон».