2023-07-02

Спортсмени Полтавської політехніки стали золотими призерами Чемпіонату України з веслування на човнах «Дракон»

Спортсмени секції веслування на байдарках і каное факультету фізичної культури та спорту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» вибороли шість золотих медалей Чемпіонату України з веслування на човнах «Дракон», що проходив у Житомирі.

Упродовж 29 червня - 2 липня 2023 року у гідропарку міста Житомира проходили змагання Чемпіонату України з веслування на човнах «Дракон» На турнірі в різних категоріях за першість змагалися понад півтисячі веслувальників, що представляли 22 команди з 11 областей України.

На змаганнях Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка представляли спортсмени секції веслування на байдарках і каное факультету фізичної культури та спорту, які вибороли шість золотих медалей: