2023-06-20

Студентка університету стала кращим бомбардиром Першої ліги Чемпіонату України з футболу серед жінок

Студентка Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Ангеліна Федоренко стала кращим бомбардиром Першої ліги Чемпіонату України з футболу серед жінок сезону 2022-2023 року у складі команди «Лідер» (Кобеляки).

За підсумками Першої ліги Чемпіонату України з футболу серед жінок сезону 2022-2023 року студентка групи 101-ФР спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія» факультету фізичної культури та спорту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Ангеліна Федоренко стала кращим бомбардиром чемпіонату. На змаганнях спортсменка Полтавської політехніки виступала у складі команди «Лідер» (Кобеляки).

Нагадаємо, Чемпіонат України з футболу серед жіночих команд – щорічні змагання серед українських жіночих футбольних клубів, що проводяться з 1992 року Всеукраїнською асоціацією жіночого футболу – громадською організацією, яка організовує та проводить усі футбольні змагання серед жінок в Україні.

Загалом змагання жіночих команд відбувається у рамках двох дивізіонів:

• Вища ліга;
  • Перша ліга.

Пишаємось високими спортивними досягненнями студентки та зичимо успіхів у підкоренні нових вершин спортивного Олімпу!

Раніше студенти Полтавської політехніки стали срібними та бронзовими призерами ХХХІІ Чемпіонату Європи з армрестлінгу, команда Полтавської політехніки стала золотою призеркою Всеукраїнських змагань серед науково-педагогічних працівників ЗВО з більярдного спорту «Динамічна піраміда-Соло» - Кубок Сінякевича, а студент ФФКС Максим Сень став бронзовим призером Чемпіонату України з кікбоксингу WAKO.