2023-06-17

Команда Полтавської політехніки стала золотою призеркою Всеукраїнських змагань серед науково-педагогічних працівників ЗВО з більярдного спорту «Динамічна піраміда-Соло» - Кубок Сінякевича

Команда Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» стала золотою призеркою Всеукраїнських змагань серед науково-педагогічних працівників ЗВО з більярдного спорту «Динамічна піраміда - Соло» - Кубок Сінякевича, що проходили у Світловодську. А представниця Полтавської політехніки, Заслужений майстер спорту України зі спортивного більярду Анастасія Коваленко виборола першість у індивідуальному заліку змагань.

Упродовж 15-17 червня у більярдному клубі «Billiards Club» (м. Світловодськ) відбулися Всеукраїнські змагання серед науково-педагогічних працівників ЗВО з більярдного спорту «Динамічна піраміда - Соло» - Кубок Сінякевича. Масштабний спортивний турнір мав благодійну мету – добровільний збір коштів на підтримку Збройних Сил України.

Команду науково-педагогічних працівників Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» на змаганнях представляли Заслужений майстер спорту України зі спортивного більярду, голова Відокремленого підрозділу «Федерація спортивного більярду України у Полтавській області», викладач кафедри фізичної культури та спорту Полтавської політехніки Анастасія Коваленко, старший викладач кафедри фізичної культури та спорту університету Тетяна Йопа, кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки, підприємництва та маркетингу Андрій Скрильник, фахівець кафедри хореографії і спортивних видів танців Мкртіч Акопян та викладач кафедри фізичної культури та спорту Андрій Черменський.

За результатами турніру у загальнокомандному заліку Полтавська політехніка посіла перше місце, а в рейтингу за 2023 рік серед закладів вищої освіти України – перше загальнокомандне місце.

В індивідуальній першості Заслужений майстер спорту України зі спортивного більярду, викладач кафедри фізичної культури та спорту Полтавської політехніки Анастасія Коваленко стала золотою призеркою змагань.

Пишаємось високими спортивними досягненнями та зичимо успіхів у підкоренні нових вершин спортивного Олімпу!

Нагадаємо, раніше команда Полтавської політехніки стала срібною призеркою Кубку України серед науково-педагогічних представників ЗВО з більярду «Вільна піраміда».

Нещодавно команда Полтавської політехніки стала золотою призеркою XVIII Універсіади Полтавщини з гирьового спорту, та стала чемпіонкою XVIII Універсіади Полтавщини з пляжного футболу серед чоловіків.