2023-05-21

Команда Полтавської політехніки стала срібною призеркою Кубку України серед науково-педагогічних представників ЗВО з більярду «Вільна піраміда»

Команда Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» стала срібною призеркою благодійного особисто-командного Кубку України серед науково-педагогічних представників ЗВО з більярду «Вільна піраміда». А представниця Полтавської політехніки, Заслужений майстер – спорту України зі спортивного більярду Анастасія Коваленко стала володаркою Кубка України з вільної піраміди серед ЗВО України.

Упродовж 20-21 травня 2023 року в столичному більярдному клубі «Лідер» відбулися змагання особисто-командного Кубку України серед науково-педагогічних представників ЗВО з більярду «Вільна піраміда». Учасниками змагань стали понад 60 викладачів з 20 закладів вищої освіти.

Серед головних завдань турніру – сприяння розвитку та пропаганда більярду серед науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти України, залучення викладачів та науковців до регулярних занять спортом та допомога Збройним Силам України благодійними внесками учасників.

Команду науково-педагогічних працівників Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» на змаганнях представляли Заслужений майстер спорту України зі спортивного більярду, голова Відокремленого підрозділу «Федерація спортивного більярду України у Полтавській області», викладач кафедри фізичної культури та спорту Полтавської політехніки Анастасія Коваленко, старший викладач кафедри фізичної культури та спорту університету Тетяна Йопа, Сергій Кропивницький та Мкртіч Акопян.

За результатами турніру у загальнокомандному заліку Полтавська політехніка посіла друге місце, а в рейтингу за 2023 рік серед закладів вищої освіти України – друге загальнокомандне місце, набравши 921 очко.

В індивідуальній першості Заслужений майстер – спорту України зі спортивного більярду, викладач кафедри фізичної культури та спорту Полтавської політехніки Анастасія Коваленко стала володаркою Кубка України з вільної піраміди серед ЗВО України.

Пишаємось високими спортивними досягненнями та зичимо успіхів у підкоренні нових вершин спортивного Олімпу!

Нагадаємо, університет запрошує взяти участь у пробних творчих конкурсах, що відбуватимуться на базі факультету фізичної культури та спорту, а клуб спортивного більярду політехніки запрошує на тренування з Заслуженим майстром спорту України Анастасією Коваленко.

Раніше команда політехніки стала чемпіонкою XVIII Універсіади Полтавщини з пляжного волейболу серед чоловіків, студентка ФФКС виборола повний комплект нагород Кубку України з веслування на човнах «Дракон», студент ФФКС Єгор Мичко виборов срібну нагороду Чемпіонату України з триатлону серед молоді, черлідерки політехніки стали золотими призерками XVII Чемпіонату України серед учнів та студентів, студент ФФКС Андрій Назімов став бронзовим призером VI Відкритого Чемпіонату Європи з кіокушин карате серед дітей, юнаків, юніорів та дорослих, а спортсменки політехніки стали золотими та срібними призерками Чемпіонату Європи з пауерліфтингу.