2023-05-16

Команда політехніки стала чемпіонкою XVIII Універсіади Полтавщини з пляжного волейболу серед чоловіків

Команда Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» стала чемпіонкою XVIII Універсіади Полтавщини з пляжного волейболу серед чоловіків. Спортсмени політехніки продемонстрували високий рівень підготовки та злагоджену командну гру на волейбольному майданчику.

За сприяння Департаменту освіти і науки Полтавської обласної військової адміністрації 15 травня 2023 року на базі Полтавського державного аграрного університету пройшли змагання XVIII Універсіади Полтавщини з пляжного волейболу серед чоловіків. За головний спортивний трофей завзято змагалися студентські команди полтавських закладів вищої освіти, головний суддя змагань – Віктор Бондаренко.

Команда Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» під керівництвом досвідченого тренера, старшого викладача кафедри фізичної культури та спорту Андріана Остапова виборола першість XVIII Універсіади Полтавщини з пляжного волейболу серед чоловіків. Спортсмени політехніки продемонстрували відмінну фізичну форму, високий рівень підготовки та злагоджену командну гру на волейбольному майданчику.

За підсумками XVIII Універсіади Полтавщини з волейболу до трійки лідерів увійшли:

• команда Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»;
  • команда Полтавського державного медичного університету;
  • команда Полтавського державного аграрного університету.

Активною учасницею Універсіади також стала команда Полтавського університету економіки і торгівлі.

Вітаємо чемпіонів XVIII Універсіади Полтавщини з пляжного волейболу серед чоловіків, пишаємося вашими вагомими спортивними досягненнями! Бажаємо міцного здоров’я, натхнення, спортивного ентузіазму та нових яскравих перемог!

Нещодавно студентка ФФКС виборола повний комплект нагород Кубку України з веслування на човнах «Дракон», студент ФФКС Єгор Мичко виборов срібну нагороду Чемпіонату України з триатлону серед молоді, а студент ФФКС Андрій Назімов став бронзовим призером VI Відкритого Чемпіонату Європи з кіокушин карате серед дітей, юнаків, юніорів та дорослих.

Раніше черлідерки політехніки стали золотими призерками XVII Чемпіонату України серед учнів та студентів, спортсменки політехніки стали бронзовими призерками Чемпіонату України з футзалу серед жінок, а спортсмени політехніки стали золотими призерами Чемпіонату України з гирьового спорту серед юніорів та дорослих.