2023-04-04

Спортсменки політехніки стали бронзовими призерками Чемпіонату України з футзалу серед жінок

Студентки Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» у складі збірної команди Полтавщини «Лідер» стали бронзовими призерками Чемпіонату України з футзалу серед жінок. Спортсменки Полтавської політехніки здобули третє загальнокомандне місце у вищій лізі змагань, продемонструвавши злагоджену командну гру на турнірному майданчику.

З 10 грудня 2022 року по 31 березня 2023 року тривали змагання Чемпіонату України з футзалу. Активними учасницями Чемпіонату стали студентки факультету фізичної культури та спорту та Навчально – наукового інституту фінансів, економіки, управління та права Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», які здобули третє загальнокомандне місце, продемонструвавши злагоджену командну гру на турнірному майданчику.

Збірну команду Полтавщини «Лідер» на змаганнях представляли:

• Ангеліна Федоренко, студентка групи 101 – ФР факультету фізичної культури та спорту Полтавської політехніки;
  • Юлія Поберій, студентка групи 102 – ФС факультету фізичної культури та спорту Полтавської політехніки;
  • Єлизавета Рябоконь, студентка групи 101 – ПУ Навчально – наукового інституту фінансів, економіки, управління та права Полтавської політехніки;
  • Оксана Хруль, студентка групи 102 – ФС факультету фізичної культури та спорту Полтавської політехніки.

Призерки змагань нагороджені почесними грамотами та бронзовими медалями.

Бажаємо нашим переможницям міцного здоров’я, життєвої наснаги, вагомих особистих здобутків у підкоренні нових вершин спортивного Олімпу!

Раніше спортсмени політехніки стали золотими призерами Чемпіонату України з гирьового спорту серед юніорів та дорослих, черлідерки політехніки стали золотими призерками XIX Чемпіонату України серед дорослих, юніорів та юніорок, команда політехніки стала чемпіонкою XVIII Універсіади Полтавщини з баскетболу, викладачка і студенти політехніки перемогли на Чемпіонаті Полтавської області з класичного жиму, а команди політехніки перемогли на Всеукраїнських змаганнях зі спортивного більярду «Вільна піраміда».