2023-03-01

Команда політехніки стала чемпіонкою XVIII Універсіади Полтавщини з баскетболу

Команда Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» стала чемпіонкою XVIII Універсіади Полтавщини з баскетболу 3*3 серед команд закладів вищої освіти міста Полтави. Спортсмени політехніки вибороли головний трофей Чемпіонату, продемонструвавши високий рівень підготовки та злагоджену командну гру на баскетбольному майданчику.

Команда політехніки стала чемпіонкою XVIII Універсіади Полтавщини з баскетболу

Упродовж 1 березня на спортивній базі Полтавського державного медичного університету пройшли змагання XVIII Універсіади Полтавщини з баскетболу 3*3 серед команд закладів вищої освіти міста Полтави. За головний спортивний трофей завзято змагалися студентські команди закладів вищої освіти міста Полтави, головний суддя змагань – Юрій Книш.

Чоловіча та жіноча команда Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» під керівництвом досвідченого тренера Олександра Рибалка та старшого викладача кафедри фізичного виховання, кандидата педагогічних наук, кандидата у майстри спорту з легкої атлетики Руслана Жалія виборола абсолютну першість XVIII Універсіади Полтавщини з баскетболу 3*3 серед команд закладів вищої освіти міста Полтави. Спортсмени та спортсменки Полтавської політехніки продемонстрували відмінну фізичну форму, високий рівень підготовки та злагоджену командну гру на баскетбольному майданчику.

За підсумками XVIII Універсіади Полтавщини з баскетболу 3*3 серед команд закладів вищої освіти міста Полтави до трійки лідерів увійшли:

• команда Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»;
  • команда Полтавського університету економіки і торгівлі;
  • команда Полтавського державного медичного університету.

Активною учасницею Універсіади також стала команда Полтавського державного аграрного університету.

Вітаємо чемпіонів XVIII Універсіади Полтавщини з баскетболу 3*3 серед команд закладів вищої освіти міста Полтави, пишаємося вашими вагомими спортивними досягненнями! Бажаємо міцного здоров’я, натхнення, спортивного ентузіазму та нових яскравих перемог!

Нагадаємо, команда Полтавської політехніки перемогла на Всеукраїнських змаганнях зі спортивного більярду «Вільна піраміда».

Раніше у політехніці відбувся Чемпіонат Полтавської області з кікбоксингу WAKO, студентка політехніки Дарія Головко стала чемпіонкою України та абсолютною бронзовою чемпіонкою з пауерліфтингу за формулою IPF серед юніорок, студентка ФФКС Валерія Конюхова стала чемпіонкою України з пауерліфтингу серед дівчат.