2023-05-08

Студент ФФКС Андрій Назімов став бронзовим призером VI Відкритого Чемпіонату Європи з кіокушин карате серед дітей, юнаків, юніорів та дорослих

Студент факультету фізичної культури та спорту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Андрій Назімов став бронзовим призером VI Відкритого Чемпіонату Європи з кіокушин карате серед дітей, юнаків, юніорів та дорослих, що проходив у іспанському місті Сабадель (провінція Барселона). Спортсмен Полтавської політехніки продемонстрував відмінну фізичну форму, якісну практичну підготовку та посів третє призове місце.

Упродовж 5 – 7 травня 2023 року у іспанському місті Сабадель (провінція Барселона) пройшли змагання VI Відкритого Чемпіонату Європи з кіокушин карате серед дітей, юнаків, юніорів та дорослих - The 6th WKB European Kyokushin Championships. За першість та комплекти почесних нагород у розділах «куміті» та «ката» змагалися 490 спортсменів, що представляли 22 країни світу. Продемонстровані ними відмінна фізична форма та високий рівень практичної підготовки засвідчив вагомий потенціал для подальшого розвитку даного виду спорту серед професіоналів та сучасної молоді.

Студент групи 102 – ФС факультету фізичної культури та спорту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Андрій Назімов у складі національної збірної команди України став бронзовим призером VI Відкритого Чемпіонату Європи з кіокушин карате серед дітей, юнаків, юніорів та дорослих. Спортсмен Полтавської політехніки продемонстрував високі результати під час видовищних поєдинків з досвідченими суперниками. Загалом у скарбничці спортивних досягнень національної збірної команди України – 46 медалей, серед яких: 9 золотих, 14 срібних та 23 бронзових нагороди.

У підсумку золотою призеркою престижних змагань стала команда Польщі, на другій сходинці – національна збірна команда України, а третє призове місце посіла команда Іспанії.

Щиро вітаємо бронзового призера з черговою спортивною перемогою! Пишаємося, бажаємо міцного здоров’я, життєвої наснаги, вагомих особистих досягнень у підкоренні нових спортивних вершин!

Раніше студент-другокурсник Михайло Сердюк став срібним призером Чемпіонату України з таїландського боксу Муей-тай серед дорослих, студентка політехніки Валерія Конюхова стала дворазовою чемпіонкою України з пауерліфтингу серед дівчат, а спортсменки політехніки стали бронзовими призерками Чемпіонату України з футзалу серед жінок.