2023-05-27

Команда Полтавської політехніки стала золотою призеркою XVIII Універсіади Полтавщини з гирьового спорту

Команда Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» стала золотою призеркою XVIII Універсіади Полтавщини з гирьового спорту. Спортсмени Полтавської політехніки посіли перше загальнокомандне місце, продемонструвавши відмінні результати у протистояннях з досвідченими суперниками.

27 травня завершилися змагання XVIII Універсіади Полтавщини з гирьового спорту. Активними учасниками Універсіади стали спортсмени секції гирьового спорту – студенти факультету фізичної культури та спорту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», які вибороли перше загальнокомандне місце серед семи команд - учасниць, продемонструвавши хороші результати у протистояннях з досвідченими суперниками.

Команду Полтавської політехніки на змаганнях представляли:

• Цибулько Олександр, студент групи 202-ФС факультету фізичної культури та спорту, вагова категорія 78 кг;
  • Свириденко Олександр, студент групи 202-ФС факультету фізичної культури та спорту, вагова категорія 68 кг;
  • Чуйко Антон, студент групи 102-ФС факультету фізичної культури та спорту, вагова категорія 73 кг;
  • Мирна Єлизавета, студентка групи 202-ФС факультету фізичної культури та спорту, вагова категорія 63 кг;
  • Явтушенко Віталій, студент групи 101-ФС факультету фізичної культури та спорту, вагова категорія 95 кг.

Переможці та призери змагань нагороджені почесними грамотами та золотими, срібними та бронзовими медалями.

Бажаємо нашим переможцям міцного здоров’я, життєвої наснаги, вагомих особистих здобутків у підкоренні нових вершин спортивного Олімпу!

Раніше команда Полтавської політехніки стала чемпіонкою XVIII Універсіади Полтавщини з пляжного футболу серед чоловіків, команда політехніки стала чемпіонкою XVIII Універсіади Полтавщини з пляжного волейболу серед чоловіків, студентка ФФКС виборола повний комплект нагород Кубку України з веслування на човнах «Дракон», а студент ФФКС Єгор Мичко виборов срібну нагороду Чемпіонату України з триатлону серед молоді.