2022-05-03

Демонтована аварійна конструкція зупинки громадського транспорту

Тривають інфраструктурні оновлення – міськрада відреагувала на звернення полтавців і демонтувала аварійну конструкцію зупинки громадського транспорту біля Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка». Заплановане і оновлення назви зупинки.

Демонтована аварійна конструкція зупинки громадського транспорту

Університет висловлює подяку Полтавській міській раді, особисто міському голові Олександру Мамаю та Управлінню житлово-комунального господарства Полтавської міськради за реакцію на неодноразові звернення полтавців, а також студентів і науковців, які просили впорядкувати цей громадський об'єкт, розташований біля університету.

У переддень війни також був оприлюднений проєкт рішення виконавчого комітету Полтавської міської ради «Про перейменування зупинки громадського транспорту», відповідно до якого нова назва зупинки – «Політехніка».

Нагадаємо, у Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відновив роботу майданчик для складання іспиту на рівень володіння державною мовою.