2020-04-24

У Всеукраїнський день психолога презентували наукові напрацювання та обговорили досвід відомих практиків

23 квітня у Національному університеті імені Юрія Кондратюка відбулося онлайн-засідання секції психології та педагогіки, де презентували змістовно-тематичний спектр наукових доробків про систему освіти, психологічні студії та позитивні мотиватори від студентів та викладачів кафедри психології та педагогіки університету.

У Всеукраїнський  день психолога презентували наукові напрацювання та обговорили досвід відомих практиків

Секційне засідання провели у рамках 72-ої наукової конференції професорів, викладачів, наукових працівників, аспірантів та студентів університету, присвяченої 90-річчю Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

До участі на платформі Zoom долучилося понад 70 учасників – науково-педагогічних працівників, студентів, магістрантів факультету фізичної культури і спорту та гуманітарного факультету Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка». У роботі секції також взяли участь начальник науково-дослідницької частини, кандидат технічних наук Юлія Чурса, декан факультету фізичної культури та спорту, кандидат педагогічних наук доцент Наталія Беседа, завідувачка Центром практичної психології та соціальної роботи Тетяна Горошко. Модерувала захід завідувачка кафедри психології та педагогіки університету, д. психол. н., професор Світлана Яланська.

«Зараз ми маємо чудову можливість обмінятися досвідом, власними науковими здобутками. Запрошуємо долучитися до участі у I Міжнародній науково – практичній конференції «Психолого-педагогічні координати розвитку особистості», що відбудеться 2-3 червня 2020 року на базі Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» практичних психологів, педагогів, науковців та всіх тих, хто цікавиться проблемами психології», – розповіла Світлана Яланська.

«Бажаю вам незгасної енергії, творчої наснаги, невпинного саморозвитку, нових професійних та наукових звершень. Психологи нашого університету роблять значний внесок у формування науково-освітнього потенціалу колективу, щиро радію вашим успіхам. Чекаю нових творчих здобутків у нашій нелегкій та цікавій роботі!», – привітала присутніх декан факультету фізичної культури та спорту Наталія Беседа.

Учасники секції представили вагомий науковий доробок – серед презентованих доповідей:

• «Матеріально-технічна база Полтавського інституту шляхетних дівчат» (к. пед. н., доцент Леся Клевака);
  • «Психологічні особливості навчальної мотивації студентів закладів вищої освіти» (студентка гр.301-пГЗ Жанна Киричок, науковий керівник – д. психол. н., проф. Світлана Яланська);
  • «Вплив інтернет – ресурсів на якість навчання студентів закладів вищої освіти» (студентка гр.101 – ГД А. Яригіна, науковий керівник – к. психол. н., доц. Ніна Атаманчук);
  • «Застосування екзистенціальних психотерапевтичних методів у консультативній та терапевтичній практиці ерготерапевта» (студентка гр.201-ГЗ М. Фурсова, науковий керівник – к.психол.н., доц. Ніна Атаманчук);
  • «Психологічні особливості використання дистанційної форми навчання студентів закладу вищої освіти» (студентка гр. 502 –ГС О. Трушкіна, науковий керівник – к.психол.н., доцент Юрій Горбенко);
  • «Вивчення навчальної дисципліни «Педагогіка» у Полтавському інституті шляхетних дівчат» (студентка гр.201-ГС А. Бондаренко, науковий керівник – к. пед. н., доцент Леся Клевака);
  • «Вимоги до професійних та особистісних якостей викладача Полтавського інституту шляхетних дівчат» (студентка гр. Софія Дмитрюк, науковий керівник – к. пед. н., доц. Леся Клевака).

При кафедрі психології та педагогіки Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» діє психологічна студія «Шлях до успіху», на засіданнях розглядаються теми, цікаві учнівській молоді, студентству та науково-педагогічним працівникам. До Всеукраїнського дня психолога під час онлайн-засідання психологічної студії влаштували челендж «Позитивні мотиватори».

«Не зважаючи на карантинні обмеження та унеможливлення очної зустрічі, секційне засідання об’єднало присутніх теплим невимушеним академічним спілкуванням. Дякуємо всім учасникам за змістовні доповіді та плідну роботу», – підсумувала завідувачка кафедри психології та педагогіки Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», д. психол. н., проф. Світлана Яланська.

Бажаємо нових наукових звершень та цікавих психологічних досліджень!