2020-04-22

Дослідження студенток політехніки про шкідливий вплив на ґрунти принесло перемогу на всеукраїнському конкурсі

Студентки ННІ нафти і газу Анастасія Лисяк та Вікторія Вдовиченко, які презентували результати дослідження про шкідливий вплив автомобілів на ґрунти, стали призерками Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Автомобільний транспорт».

Участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Автомобільний транспорт» взяли 57 учасників з 27 українських закладів вищої освіти.

17 квітня 2020 року оргкомітет Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Екологічна безпека комплексу «автомобіль –навколишнє середовище»» (спеціальність «Автомобільний транспорт») у 2019/2020 рр., який відбувся у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті, оприлюднив результати.

Наукова робота студенток ННІ нафти і газу Національного університету імені Юрія Кондратюка Анастасії Лисяк (гр. 501 мСЕ) та Вікторії Вдовиченко (гр. 301СЕ) на тему «Дослідження впливу відпрацьованих автомобільних масляних фільтрів на ґрунт» посіла призове місце – авторів нагороджено дипломом ІІІ ступеня.

«У роботі досліджено основні фактори шкідливого впливу відпрацьованих автомобільних масляних фільтрів на стан українських ґрунтів. Робота має актуальну екологічну тематику, її розробкою плануємо займатися й надалі», – розповіла науковий керівник – кандидатка технічних наук, старший викладач кафедри прикладної екології та природокористування Олена Ганошенко.

Вітаємо призерок і наукового керівника, бажаємо нових звершень та перемог!