2019-08-30

Два професори нагороджені Грамотами Верховної Ради України

30 серпня під час розширеного засідання трудового колективу відомим науковцям ПолтНТУ імені Юрія Кондратюка вручили високі державні нагороди за заслуги перед українським народом.

Два професори нагороджені Грамотами Верховної Ради України

Почесний професор ПолтНТУ імені Юрія Кондратюка, народний депутат Верховної Ради України VIII скликання, заслужений діяч науки і техніки, лауреат Державної премії України у галузі науки і техніки, доктор медичних наук, доктор політичних наук Костянтин Іщейкін нагородив високими державними відзнаками доктора технічних наук, професора Сергія Пічугіна і кандидата технічних наук, професора Юрія Голіка.

«Ваш внесок у виховання поколінь професіоналів своєї справи дуже великий. Ваші студенти стають випускниками, які працюють на благо України, зміцнюючи її як науковий, так і економічний потенціал. Це і є заслуга перед усім народом. Водночас, університет постійно розвивається і оновлюється, зберігаючи кращі традиції та використовує досвід попередніх поколінь, шануючи колег. Пишаюся знайомством і зичу ще довгих років у роботі!», – привітав нагороджених Костянтин Іщейкін.

Сергій Федорович Пічугін, завідувач кафедри конструкцій з металу, дерева та пластмас, доктор технічних наук, професор, академік Академії будівництва України, лауреат Державної премії України з науки і техніки, заслужений працівник Полтавського національного технічного університету, керівник наукової школи «Надійність будівельних конструкцій» нагороджений за особливі заслуги перед Українським народом Почесною Грамотою Верховної Ради України.

Юрій Степанович Голік, кандидат технічних наук, доцент кафедри теплогазопостачання і вентиляції, професор кафедри прикладної екології та природокористування, дійсний член Інженерної академії України, голова Екологічної ради Полтавщини нагороджений за заслуги перед Українським народом Грамотою Верховної Ради України.

Вони працюють в університеті з серпня 1974 року й упродовж цього часу підготували сотні наукових праць, виховали численну плеяду науковців, учнів, фахівців.

Медіа-центр ПолтНТУ імені Юрія Кондратюка