2021-09-02

Двох науковиць нагороджено почесним званням «Заслужений працівник Університету»

Вчена рада Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відзначила багаторічну працю і внесок колег-науковиць, нагородивши почесними званнями «Заслужений працівник Університету».

Двох науковиць нагороджено почесним званням «Заслужений працівник Університету»

Кандидатка економічних наук, доцент, колишній декан фінансово-економічного факультету, заступниця директора Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту (2016-2021 рр.) Раїса Шинкаренко та кандидатка фізико-математичних наук, доцентка кафедри хімії і фізики Наталія Сененко нагороджені почесними званнями «Заслужений працівник Університету». Ректор, професор Володимир Онищенко вручив дипломи і нагрудні знаки.

«В університеті існує давня традиція відзначати тих людей, які значну частину свого життя віддали праці на благо університету. Я не можу лишатися осторонь та разом з членами Вченої ради університету хочу подякувати їм за вагомі здобутки, особистий приклад гідного служіння рідному закладу вищої освіти та популяризацію вікових освітніх традицій.

Щиро дякую шановним колегам, які мають право на заслужений відпочинок, але не полишили університет, живуть покликанням та генерують нові ідеї!» – підкреслив ректор Полтавської політехніки, професор Володимир Онищенко.

Вчена рада університету відзначила багаторічну сумлінну працю Раїси Василівни Шинкаренко в якості науково-педагогічного працівника Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», а окрім плідної багаторічної науково-педагогічної діяльності Наталії Борисівни Сененко, відзначено її видатні досягнення у роботі з обдарованою молоддю та підготовці учнів-членів Малої академії наук України.

Заслужений працівник Університету, вчений Сергій Пічугін, який півстоліття життєвого та професійного шляху віддав роботі у Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» нагороджений Президентом України.

Медіа–центр