2021-09-16

Двом студенткам Полтавської політехніки призначено стипендії імені Героїв Небесної Сотні

Міністерство освіти і науки України оприлюднило список найкращих 38 студентів та курсантів, яким з 1 вересня призначена академічна стипендія імені Героїв Небесної Сотні. Серед стипендіатів – студентки Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Тетяна Ємченко та Людмила Скриль.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 27 липня 2021 року №856 «Про призначення академічних стипендій імені Героїв Небесної Сотні студентам та курсантам закладів вищої освіти на 2021/2022 навчальний рік» 38 студентів та курсантів, які утверджують ідеали та цінності Революції Гідності, мають високі навчальні результати – займають позиції в межах перших 10% за рейтингом або є першими в рейтингах закладів освіти та відомі своєю активною громадянською позицією, займаються активною громадською, науковою та спортивною діяльністю, упродовж навчального року отримуватимуть стипендію імені Героїв Небесної Сотні. Кожен заклад вищої освіти самостійно обирав одного кандидата за кожною спеціальністю, відбір проводив вищий колегіальний орган студентського (курсантського) самоврядування.

Стипендія Героїв Небесної Сотні заснована з метою увічнення подій Революції Гідності, вшанування подвигу наймолодших Героїв Небесної Сотні – Героїв України Мойсея Василя Михайловича, Зубенка Владислава Віталійовича, Пагора Дмитра Олексійовича, Чернявського Дмитра Олександровича, Тарасюка Івана Миколайовича, Костенка Ігоря Ігоровича, Плеханова Олександра Вікторовича, Байдовського Сергія Романовича, Нігояна Сергія Гагіковича, Дяковського Юрія Івановича.

По 5 стипендій призначено за спеціальностями:

• «Економіка» – імені Героя Небесної Сотні Дмитра Чернявського;
  • «Інженерія програмного забезпечення» – імені Героя Небесної Сотні Сергія Байдовського;
  • «Психологія» – імені Героя Небесної Сотні Юрія Дяковського;
  • «Географія» – імені Героя Небесної Сотні Ігора Костенка;
  • «Фізична терапія, ерготерапія» – імені Героя Небесної Сотні Василя Мойсея;
  • «Агроінженерія» – імені Героя Небесної Сотні Дмитра Пагора;
  • «Сценічне мистецтво» – імені Героя Небесної Сотні Сергія Нігояна;

а також:

• 2 стипендії за спеціальністю «Архітектура та містобудування» – імені Героя Небесної Сотні Олександра Плеханова;
  • 1 стипендію за спеціальністю «Військове управління (за видами збройних сил) – імені Героя Небесної Сотні Івана Тарасюка.

Студентка факультету фізичної культури та спорту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Тетяна Ємченко отримуватиме стипендію за спеціальністю «Фізична терапія, ерготерапія», а студентка Навчально-наукового інституту архітектури, будівництва та землеустрою Полтавської політехніки Людмила Скриль – за спеціальністю «Архітектура та містобудування».

Розмір стипендій встановлено відповідно до постанови КМУ від 28 грудня 2016 року № 1047 «Про розміри стипендій у державних та комунальних навчальних закладах, наукових установах». Це щомісячно 2480 грн – для студентів закладів вищої освіти, наукових установ, які здобувають освітній або освітньо-професійний ступінь «молодший бакалавр», освітні ступені «бакалавр», «спеціаліст» або «магістр», 1900 грн – для студентів закладів фахової передвищої освіти, які здобувають освітньо-кваліфікаційний рівень «молодший спеціаліст», освітньо-професійний ступінь «фаховий молодший бакалавр», освітній ступінь «бакалавр» , 2270 грн – для курсантів.

Нагадаємо, минулого року стипендіаткою стала студентка факультету фізичної культури та спорту Ілона Денисенко. На регіональному рівні напередодні Дня Гідності та Свободи серед студентської молоді та наукової еліти Полтавської області визначають стипендіатів премії імені Героя Небесної сотні Ігоря Сердюка. Почесну відзнаку отримали студентка та викладачка Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

Вітаємо студенток Національного університету імені Юрія Кондратюка та бажаємо нових досягнень, високих показників у навчанні та науковій діяльності!

Медіа–центр