2024-07-23

«Erasmus+ KA220-HED – Cooperation partnerships in higher education»: викладачів та студентів політехніки запрошують взяти участь в опитуванні

У межах проєкту Erasmus+ KA220-HED викладачів та студентів Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» запрошують взяти участь в опитуванні Cooperation partnerships in higher education (EdUp).

Дослідження проводиться задля виявлення потреб та можливостей підтримки системи вищої освіти України в межах проєкту Erasmus+ KA220-HED – Cooperation partnerships in higher education (EdUp). Результати опитування використають з метою підвищення якості викладання українським студентам у дистанційному форматі.

Пройти опитування можна до 15 вересня 2024 року:

Нагадуємо, в університеті триває прийом документів на навчання за всіма спеціальностями.