2022-05-07

Факультет філології, психології та педагогіки запрошує на День відкритих дверей!

12 травня 2022 року об 11:00 на базі факультету філології, психології та педагогіки Полтавської політехніки відбудеться День відкритих дверей – пориньте у світ мистецтва, PR, інформаційної діяльності, іноземних мов, психології та педагогіки! У програмі – зустрічі з цікавими спікерами і майстер-класи

Мрієте про кар’єру, пов’язану з PR або власний проект з діджиталізації? Хочете змінити світ за допомогою мистецтва?

Або допомогти людям долати стреси і берегти ментальне здоров’я? Або вам подобається опановувати іноземні мови чи перекладати?

Тоді ви на вірному шляху!

Завітайте на День відкритих дверей факультету філології, психології та педагогіки.

Швидко зареєструватись і обрати онлайн або офлайн відвідування:

Онлайн – з 10:00 до 11:30

Офлайн – з 14:00 до 16:00

Дізнаєтесь про умови та особливості навчання, освітні можливості і додаткові переваги, ознайомитесь зі спеціальностями, освітніми програмами і зустрінетесь з цікавими спікерами:

Наталія Берчун – мотиваційний коуч, бізнес-тренер, керівниця консалтингової компанії

Ельвіра Попова – голова громадської організації Навчально-реабілітаційного центру «Соняшник»

Наталія Білан – директорка ДІКЗ «Поле Полтавської битви»

Ірина Дудяк – заступниця начальника відділу організаційної та кадрової роботи Державного архіву Полтавської області

Яніна Базалій – начальниця відділу технічного перекладу ТОВ «НТП Бурова техніка»

Марина Левцун – вихователька полтавського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №37 «Білосніжка» Полтавської міської ради Полтавської області

У рамках Дня відкритих дверей можна відвідати 8 майстер-класів з синхронного перекладу, нових технік вивчення іноземних мов, PR і реклами, живопису і композиції, гармонізації психоемоційного стану особистості.

Реєструйся і приєднуйся!

Нагадаємо, політехніка продовжує набір на підготовчі курси до НМТ і творчих конкурсів – для дітей військових і ВПО безкоштовно, став відомий офіційний порядок вступу у 2022 році, а Полтавська політехніка вдруге увійшла до топ-10 українських університетів в рейтингу THE Impact.

Медіа-центр