2024-07-26

Кафедра військової підготовки Полтавської політехніки запрошує на навчання

Кафедра військової підготовки Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» здійснює набір на навчання за програмами підготовки офіцерів запасу.

Кафедра військової підготовки Полтавської політехніки запрошує на навчання

Кафедра військової підготовки Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» запрошує на навчання студентів II – VI курсів закладів вищої освіти, а також громадян України, які мають або здобувають освітньо-кваліфікаційний рівень вищої освіти не нижче «бакалавра», придатні до військової служби за станом здоров’я та бажають отримати військове звання офіцера запасу.

Навчання на кафедрі військової підготовки проводиться за трьома військово-обліковими спеціальностями:

• «Бойове застосування змішаних з’єднань, військових частин і підрозділів зв’язку»;
  • «Організація фельд’єгерського зв’язку»;
  • «Експлуатація та ремонт наземної апаратури радіозв’язку різної потужності».

Зарахування на навчання на кафедру військової підготовки Полтавської політехніки здійснюється за результатами конкурсного відбору та медичного огляду.

Переваги навчання:

• присвоєння військового звання – молодший лейтенант запасу;
  • перспектива працевлаштування на державній службі та у силових структурах;
  • можливість добровільно обрати контрактну форму офіцерської служби у Збройних Силах України.

Вартість навчання – 10 000,00 грн на рік (оплата здійснюється посеместрово).

Термін навчання – 2 роки (1 раз на тиждень, методом «військового дня», по суботах). Військова підготовка включає аудиторні заняття в університеті та навчальні збори.

Початок навчання – з листопада 2024 року.

За додатковою інформацією звертатися: Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», (ауд.205-П), тел.: (0532)56-38-94, 067-594-87-42, 050-405-84-48, 066-281-38-26.

Нагадаємо, в університеті триває прийом документів на навчання за всіма спеціальностями.