2023-09-18

Кафедра військової підготовки Полтавської політехніки запрошує на навчання за програмами підготовки офіцерів запасу

Кафедра військової підготовки Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» продовжує набір на навчання за програмами підготовки офіцерів запасу.

Запрошуються студенти других-шостих курсів закладів вищої освіти міста Полтави, а також громадяни України, які мають диплом не нижче освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» та бажають отримати військове звання офіцера запасу.

Навчання на кафедрі здійснюється за трьома військово-обліковими спеціальностями:

• «Бойове застосування змішаних з'єднань, військових частин і підрозділів зв'язку»;
  • «Організація фельд'єгерсько-поштового зв'язку»;
  • «Експлуатація та ремонт наземної апаратури радіозв'язку різної потужності».

Зарахування на навчання до кафедри військової підготовки здійснюється після подачі заяви (ауд. 205-П).

Переваги навчання:

• присвоєння військового звання офіцера зв’язку – молодшого лейтенанта запасу за результатами навчання;
  • перспектива працевлаштування на державній службі та у силових структурах;
  • можливість добровільно обрати контрактну форму офіцерської служби у Збройних силах України.

Вартість навчання –  9000 грн за рік (оплата здійснюється частинами – посеместрово).

Термін навчання – 2 роки (1 раз на тиждень, методом «військового дня», по суботах).

Початок навчання – з листопада 2023 року,

За додатковою інформацією звертатися: Національний  університет  «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» (ауд.205-П), тел. 0532 56-38-94, 0675948742, 0504058448, 0662813826.

Нагадаємо,  у Полтавській політехніці відкрито набір на підготовчі курси до НТМ-2024, а також університет запрошує на навчання до аспірантури за 10 спеціальностями.