2024-10-25

«Канікули з Полтавською політехнікою»: школярів запрошують долучитися до серії науково-освітніх івентів на базі університету

Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» запрошує учнів закладів загальної середньої освіти Полтавської міської територіальної громади та області долучитися до серії науково-освітніх івентів «Канікули з Полтавською політехнікою», що відбудуться з 28 жовтня по 01 листопада 2024 року на базі університету.

У рамках осінніх канікул з 28 жовтня по 01 листопада 2024 року на учнів закладів загальної середньої освіти Полтавської міської територіальної громади та області чекає серія науково-освітніх івентів, майстер-класів та мотиваційних зустрічей на базі Полтавської політехніки.

Усі бажаючі можуть взяти участь у мистецьких майстер-класах, тренінгах з фінансової грамотності, вдосконалити практичні навички з робототехніки, програмування, розвинути лінгвістичні навички, відкрити для себе неповторний світ природних явищ, високотехнологічних винаходів людства в першому на Полтавщині інтерактивному Музеї науки Національного центру «Мала академія наук України» в Полтавській політехніці. Для поціновувачів світу прекрасного у Центрі сучасного мистецтва можна переглянути виставку відомого художника Данила Мовчана «Торкаючись небес…».

Під час захоплюючої мандрівки інноваційними локаціями багатопрофільного класичного університету школярі та майбутні випускники дізнаються про широкі перспективи для здобуття вищої освіти європейського рівня, відвідають низку сучасних лабораторій, відкритих в умовах повномасштабного вторгнення, та проведуть змістовне дозвілля на затишних open-air локаціях Полтавської політехніки.

Щоб долучитися, діє онлайн -реєстрація за посиланням.

Нагадаємо, Музей науки в Полтавській політехніці запрошує взяти участь у фотоконкурсі.