2023-01-25

«Моя війна»: керівник Центру культури і студентської творчості Полтавської політехніки презентує ліричну збірку

9 лютого в Полтавському художньому музеї (галерея мистецтв) імені Миколи Ярошенка відбудеться презентація художньої збірки «Моя війна» випускника Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», керівника Центру культури і студентської творчості університету Артема Лоіка. Вхід – вільний донат на підтримку ЗСУ.

Керівник Центру культури і студентської творчості, засновник Волонтерського штабу Полтавської політехніки, відомий реп-виконавець Артем Лоік запрошує всіх однодумців, патріотів та шанувальників незламної рими на благодійній презентації своєї збірки «Моя війна», яка відбудеться 9 лютого о 18:00.

Місце проведення – Полтавський художній музей (галерея мистецтв) імені Миколи Ярошенка.

Вхід – будь-який донат на підтримку Збройних Сил України.

Раніше волонтери політехніки привітали захисників зі святом і відвідали поранених у госпіталі.

Медіа-центр