2023-11-23

Команда політехніки перемогла на ХІХ Універсіаді Полтавщини з настільного тенісу

На базі Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відбулася ХІХ Універсіада Полтавщини з настільного тенісу. Шість студентських команд з полтавських закладів вищої освіти змагалися за першість. У командному заліку перемогла команда Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

Головна спортивна зала університету гостинно зустріла учасників змагань, які були проведені на високому рівні суддівства.

«Це особливо радісно для мене не лише як для очільника обласного осередку Спортивної студентської спілки України, а й як для професіонала у даному виді спорту. У командному заліку команда з настільного тенісу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» посіла перше місце!

Вітаю полтавське студентство з тим, що змагальні дні ви провели, займаючись здоровою руховою активністю!

Дякуємо Збройним Силам України за можливість для студентів займатися спортом!» – привітав ректор Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», очільник обласних осередків ВГО «Спортивна студентська спілка України» та «Українська федерація учнівського спорту», професор Володимир Онищенко.

«Радіємо успіхам команди Полтавської політехніки! Приємно, що студентська молодь активна в спорті, адже за нею майбутнє України», – відзначила декан факультету фізичної культури і спорту, професор Ліна Рибалко.

У змаганнях взяли участь шість студентських команд закладів вищої освіти Полтави.

Результати ХІХ Універсіади Полтавщини з настільного тенісу у командному заліку виглядають наступним чином:

1 місце — Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»

2 місце — Полтавський державний аграрний університет

3 місце — Полтавський юридичний інститут Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

4 місце — Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка

5 місце — Полтавський державний медичний університет

6 місце — Полтавський університет економіки і торгівлі

Нещодавно університет відвідав Президент НОК України Вадим Гутцайт і нагородив спортсменів політехніки, на базі університету відбувся IX відкритий благодійний фестиваль зі спортивного танцю «POLTAVA TROPHY – 2023».

«Полтавська політехніка імені Юрія  Кондратюка»