2023-11-22

«POLTAVA TROPHY – 2023»: на базі університету відбувся IX відкритий благодійний фестиваль зі спортивного танцю

19 листопада на базі Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відбувся феєричний захід – IX відкритий благодійний фестиваль зі спортивного танцю «POLTAVA TROPHY – 2023», під час якого за першість змагалися понад 400 учасників з 36 клубів з усієї України.

Укотре головна спортивна зала Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» стає центром проведення масштабних спортивних заходів. 19 листопада на базі Полтавської політехніки відбувся IX відкритий благодійний фестиваль зі спортивного танцю «POLTAVA TROPHY – 2023», який зібрав у стінах університету понад 400 учасників віком від 3 до 17+ років.

Захід організовано членом ради директорів Української спортивної танцювальної спілки, керівником Полтавського обласного осередку ГО «УСТС» Євгеном Бронніковим спільно з кафедрою хореографії і танцювальних видів спорту, яку очолює заслужений працівник культури України Петро Горголь, та колективом факультету фізичної культури та спорту Полтавської політехніки.

Уже традиційно захід розпочався Хвилиною мовчання та вшануванням світлої пам’яті захисників і захисниць, які полягли під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету і територіальної цілісності України і тих громадян, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

«Ідеальне поєднання спорту, краси і благодійності відбулося у Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»! Збирали гроші на ЗСУ і з кожним кроком на паркеті наближали перемогу!

Мені було надзвичайно приємно вкотре бачити у цій залі таку велику кількість учасників, дітей, із щасливими обличчями, адже попри війну ми повинні забезпечувати щасливе дитинство наших дітей. Як ніхто розумію батьків, які бачили сяйво в очах дітей, які робили найперші кроки в танцювальному спорті, отримали найперші в житті медалі, а також тих, хто вже має певні досягнення.

Я дякую Збройним Силам України за можливість проводити такі змагання. Шановні учасники, ви напружено тренувалися щоб показати свою майстерність. Ви стали кращими за себе вчорашніх. Ви показуєте справжню незламність духу. І здобудете нові перемоги.

Ми завжди вам раді у найспортивнішому університеті України!

Перемагаєте ви – перемагає Україна!

Слава Україні!», – привітав учасників ректор університету, доктор економічних наук, професор Володимир Онищенко.

За звання найкращих змагалися представники клубів з Києва (ASKdance), Дніпра («Театр танцю Agoista», «DKdance»), Конотопа («CARPE DIEM»), Кременчука («Елегія», «Demovskyy Dance Club»), Ланни («Престиж-клуб»), Лубен («ASdance studio»), Олександрії («Олександрит»), Охтирки («Step by Step», «Olymp Dance Club»), Павлограда («Атлант»), Першотравенська («Альянс»), Полтави («Акцент», «Елегант», «Кристал», «Ліон-Денс», «Майстер-Данс», «Натхнення», «Реверанс», «Ритм», «Тандем», «Фестиваль», «Ювента», «Dance glory», «Drive Dance», «Gross-M center»), Суми («Академія танців»), Харкова («Еліта», «ОСКАР», «Тодос», «A-DANCE», «ASTAIR DANCE», «ProDance»), Хорола («Фрістайл»), Чутового («Гран-прі»).

Організатори подбали про чудову атмосферу і налаштували на виступи старт-призами.

До суддівської колегії увійшли найкращі професіонали і педагоги з різних хореографічних шкіл України — Харків: Гайдамака Катерина, Жук Олексій, Довжич Євгеній, Караченцев Дмитро; Суми: Чикірнєєв Антон; Полтава: Петро Горголь, Шембарьов Віталій, Юрій Срібний,  Хорішко Денис, Таран Катерина, Куліш Євгенія, Дендиберина Анастасія, Пупко Андрій, Рагуліна Олена, Бацанова Людмила, Колісник Юрій, Кулик Світлана, Мирко Вероніка, Соловей Світлана, Сухар Валерія; Першотравенськ: Селіна Ольга; Павлоград: Гончаров Максим; Олександрія: Стукаленко Світлана; Луцьк: Кузнєчихін Станіслав; Лубни: Скиба Анастасія; Кривий Ріг: Шульга Володимир; Кременчук: Куценко Галина; Київ: Владикіна Анна, Шевченко Руслан; Конотоп: Малай Євгенія; Дніпро: Кучеренко Кирило.

Головним суддею змагань виступив Станіслав Кузнєчихін (місто Луцьк), спортивний комісар – Хорішко Денис (місто Полтава). Лічильну комісію очолив завідувач кафедри хореографії і танцювальних видів спорту Віталій Горголь.

Члени висококваліфікованої суддівської колегії визначили півфіналістів та фіналістів змагань та нагородили переможців Почесними грамотами і медалями.

Раніше у політехніці відбулися відкриті змагання зі спортивних танців «Кубок Полтави».

Нещодавно президент НОК України Вадим Гутцайт відвідав університет і нагородив спортсменів політехніки.

«Полтавська політехніка імені Юрія  Кондратюка»