2020-06-24

Конституційні гарантії: правники і викладачі обговорили Основний Закон України

22 червня кафедра публічного управління, адміністрування та права Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» провела круглий стіл «Конституція України гарантує»

Конституційні гарантії: правники і викладачі обговорили Основний Закон України

Обговорення та всебічне висвітлення проблем реалізації та гарантування прав і свобод людини і громадянина в різних сферах, особливостей їх захисту з метою інформаційного, освітнього та виховного характеру стали ключовими темами круглого столу з нагоди відзначення Дня державної служби України та Дня Конституції України.

Учасниками заходу стали викладачі Навчально-наукового інституту фінансів, економіки і менеджменту, Полтавського коледжу нафти і газу Національного університету імені Юрія Кондратюка, студенти, фахівці-практики, працівники органів державної влади та місцевого самоврядування, представники громадських організацій з різних міст України.

Координаторами круглого столу стали кандидат юридичних наук, доцент кафедри публічного управління, адміністрування та права Олена Скрильник та старший викладач кафедри публічного управління, адміністрування та права Галина Трегубенко. З цікавими доповідями виступили практикуючі юристи: Анатолій Мацко – кандидат юридичних наук, доцент, керуючий партнер, адвокат «Advocate Matsko» (м. Київ), Ірина Остапенко – адвокат, співзасновник Адвокатського об’єднання «Аргос» (м. Полтава), Олександр Ковальов – начальник відділу «Дніпровське бюро правової допомоги № 1» Дніпровського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (м. Дніпро), Тетяна Ражик – заступник начальника відділу «Полтавське бюро правової допомоги» Полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (м. Полтава), викладачі Полтавського коледжу нафти і газу Світлана Коваленко та Людмила Храмова.

Відповідно до Указу Президента України від 4 квітня 2003 року № 291/2003, щорічно 23 червня відзначається професійне свято державних управлінців – День державної служби.

День Конституції України — державне свято України. Святкується щорічно 28 червня на честь прийняття Конституції України у 1996 році.

Медіа-центр