2022-11-30

Ліміт стипендіатів на другий семестр 2022-2023 навчального року становить 40%

Вчена рада Полтавської політехніки затвердила ліміт стипендіатів на другий семестр 2022-2023 навчального року. Кількість стипендіатів у межах максимального обсягу бюджетного фінансування становитиме 40% студентів відповідно до результатів сесії.

Ліміт стипендіатів на другий семестр 2022-2023 навчального року становить 40%

29 листопада під час засідання Вченої ради Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» розглянуто питання Про затвердження ліміту стипендіатів на другий семестр 2022-2023 навчального року.

«У зв'язку з тим, що в нас були змінені графіки навчального процесу 30 листопада закінчився сесійний контроль і з 1 грудня в нашому університеті призначаються стипендії на другий семестр 2022-2023 навчального року. На виконання постанови Кабінету Міністрів України №882 «Про питання стипендіального забезпечення» ми повинні затвердити відсоток студентів, які мають право отримувати стипендії. В постанові визначено максимальний відсоток – 45%, але враховуючи обмеження бюджетного фінансування МОН доводить фінансування на рівні 40%», – доповіла перший проректор, проректор з науково-педагогічної роботи та економічного розвитку Олена Філонич.

За результатами голосування Вчена рада університету підтримала пропозицію про  затвердження в межах максимального обсягу бюджетного фінансування 40% стипендіатів відповідно до результатів сесії.

Медіа-центр