2024-07-09

«Літо з Полтавською політехнікою»: учасники молодіжного кемпу ознайомилися з інноваційними локаціями та провели змістовне дозвілля на базі університету

У рамках молодіжного кемпу «Літо з Полтавською політехнікою» майбутні вступники ознайомилися з інноваційними локаціями та провели змістовне дозвілля на базі багатопрофільного класичного університету. Цілеспрямована, амбітна та креативна молодь Полтавщини відвідала низку наукових та спортивних активностей, занурилася у потужне освітнє середовище та відчула себе частиною студентської спільноти флагмана вищої освіти України.

«Літо з Полтавською політехнікою»: учасники молодіжного кемпу ознайомилися з інноваційними локаціями та провели змістовне дозвілля на базі університету

У період з 2 по 9 липня 2024 року майбутні вступники активно знайомилися із відмінною матеріально-технічною базою Полтавської політехніки, долучалися до низки цікавих науково-освітніх івентів, спортивних активностей на свіжому повітрі та надихалися неповторною атмосферою багатопрофільного класичного Національного університету імені Юрія Кондратюка. Навіть за цей відносно короткий проміжок часу цілеспрямовані та позитивно вмотивовані молоді люди відчули себе частинкою студентства Полтавської політехніки та отримали безліч позитивних емоцій при спілкуванні з лідерами студентського самоврядування університету.

Випускники закладів загальної середньої освіти Полтави, Супрунівки, Решетилівки та молоді люди з числа внутрішньо переміщених осіб з міста Краматорська детально ознайомилися з усіма структурними підрозділами Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», перегорнули сторінки 205-річчя добрих освітніх традицій провідного закладу вищої освіти, проаналізували широкий спектр представлених освітніх програм, дізнавшись якомога більше про особливості обраного ними фаху.

У надсучасних лабораторіях та інноваційних аудиторіях активна молодь взяла участь у цікавих майстер-класах та змістовних тренінгах, здобувала корисні навички, змагалася та з користю проводила дозвілля в колі однодумців.

Під час візиту до лабораторії кіберспорту, оснащеної сучасними геймерськими комп’ютерами, кріслами та високошвидкісним Інтернетом-сполученням, учасники молодіжного кемпу «Літо з Полтавською політехнікою» ознайомилися з основами кіберспорту як сучасної цифрової культури.

Не менш цікавим продовженням стали майстер-класи на базі Startup-школи, лабораторії робототехніки CyberRoboLab та Навчально-наукового центру Siemens, під час яких викладачі університету захопливо розповідали молоді про роботів, представлене програмне забезпечення, демонстрували можливості застосування віртуальної реальності та штучного інтелекту.

На тренінгу з фінансової грамотності учасники навчалися як стати незалежними від батьків та дорослих, приймати виважені фінансові рішення та успішно реалізовувати власні бізнес-ідеї для забезпечення економічного добробуту.

На локаціях лабораторії психодіагностики та корекційно-розвивальної роботи науково-педагогічні працівники Полтавської політехніки увагу молодих людей зосередили на правилах першого знайомства та вмінню комунікувати з оточуючим світом.

Про важливість використання новинок технічного прогресу в освітньому процесі майбутні студенти дізналися на прикладі роботи лабораторії 3D візуалізації та 3D моделювання й проєктування в нафтогазовому комплексі.

Юнаки та дівчата були приємно вражені потужною спортивною базою Полтавської політехніки – низкою сучасних спортивних майданчиків зі штучним покриттям для міні-футболу, багатофункціональними спортивними майданчиками для баскетболу, волейболу та великого тенісу, гімнастичними залами, залами спортивно-бальних танців і черліденгу, Центром хореографічного мистецтва, майданчиком для воркауту.

Яскравим завершенням молодіжного кемпу «Літо з Полтавською політехнікою» стала вікторина, яка розкривала етапи становлення університету як провідного закладу освіти Полтавського регіону. Інтелектуальну активність провели представники студентського самоврядування Полтавської політехніки Валерій Левченко та Артем Соснін, які активно підтримували та заохочували молодь.

З врученням сертифікатів учасників літнього молодіжного кемпу «Літо з Полтавською політехнікою» привітала директорка Центру по роботі зі студентами та обдарованою молоддю Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Ольга Сень.

За словами учасників, відвіданий літній молодіжний кемп на базі Полтавської політехніки допоміг сформувати цілісну картину освітнього процесу у стінах багатопрофільного класичного університету та пройнятися пануючим тут духом європейських інновацій.

Молоді люди переконалися в тому, що зробили правильний вибір, довіривши своє професійне майбутнє Національному університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка». Адже тут створені комфортні умови для розвитку інтелектуальних та творчих здібностей, розкриття потенціалу кожного здобувача вищої освіти.

Науково-педагогічні працівники університету формують необхідні для майбутніх фахівців компетентності та допомагають у становленні молодих людей як активних громадян, майбутньої інтелектуальної, спортивної та творчої еліти, яка буде розбудовувати повоєнну Україну.

Нещодавно у консолідованому рейтингу ЗВО України 2024 політехніка визнана найкращим закладом вищої освіти Полтавщини.

 

Медіацентр

Національного університету

«Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»