2020-09-23

«Мій університет»: оголошено конкурс студентських есе англійською мовою

До ювілею Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» оголошено конкурс студентських есе англійською мовою про політехніку. Переможець отримає цінний приз від Центру іноземних мов!

«Мій університет»: оголошено конкурс студентських есе англійською мовою

«До участі у конкурсі студентських есе англійською мовою про Полтавську політехніку запрошуються студенти усіх спеціальностей. Тематику  конкурсу «Мій університет» присвятили 90 – річчю нашої alma mater – Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка». Переможець отримає сертифікат на навчання у Центрі іноземних мов університету та можливість підвищити рівень володіння англійською або розпочати вивчення нової іноземної мови», – розповіла Анна Агейчева, декан гуманітарного факультету.

Участь у конкурсі безкоштовна.

Дедлайн подачі есе на конкурс – 5 жовтня 2020 року.

Роботи необхідно надіслати на Languagecentre@nupp.edu.ua

Умови конкурсу:

• Ви є студентом Полтавської політехніки
  • добре володієте англійською мовою
  • маєте бажання розповісти про рідний університет

Вимоги до робіт:

• обсяг есе: 500 – 600 слів;
  • твір  має бути оригінальним! Плагіат не допускається!
  • мова есе – англійська;
  • формат файлів – Microsoft Word;
  • для ілюстрації авторських ідей дозволяється використання у творах зображень
  •  документ має містити контактні дані (e-mail, назву Навчально-наукового інституту (факультету),  група та контактний телефон).

Переможців нагородять під час І Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми іноземної філології та перекладознавства», яка відбудеться 12-13 жовтня.

Медіа-центр