2022-07-19

Організація освітнього процесу в умовах війни: МОН України проведе вебінар щодо ефективного використання освітніх онлайн – платформ

22 липня 2022 року при Міністерстві освіти і науки України відбудеться вебінар «Використання освітніх онлайн – платформ для коледжів і університетів: Udemy». Слухачі дізнаються про особливості навчальних курсів, ефективні підходи до організації навчання на базі платформи, моделі впровадження масових онлайн – курсів у освітні програми закладів фахової передвищої та вищої освіти України.

Організація освітнього процесу в умовах війни: МОН  України проведе вебінар щодо ефективного  використання  освітніх онлайн –  платформ

Вебінар «Використання  освітніх онлайн – платформ для коледжів і університетів: Udemy» відбувається з метою інформування представників закладів фахової  передвищої та вищої освіти, відповідальних осіб за                  онлайн  - навчання, використання цифрових ресурсів, інструментів і послуг щодо можливостей безкоштовного використання  освітньої онлайн – платформи Udemy задля ефективної організації освітнього процесу в університетах та коледжах.

Під час вебінару слухачі дізнаються:

• про особливості навчальних курсів Udemy;
  • про підходи до організації навчання  на базі даної онлайн – платформи;
  • про роль уповноважених представників освітніх закладів у керуванні процесами реєстрації, надання доступу до курсів і моніторингу результатів;
  • про підходи та моделі впровадження масових  онлайн – курсів у освітні програми коледжів та університетів.

Початок події – 22 липня 2022 року, 14.00.

Онлайн – трансляцію події можна переглянути на офіційному YouTube – каналі  Міністерства освіти і науки України.

За додатковою інформацією звертатися до голови навчально – методичної підкомісії з дистанційного навчання Міністерства освіти і науки  України                      Юрія Зубаня, e-mail: eduonlinemon@gmail.com.

Нагадаємо, оголошено конкурс на здобуття нагород Національної академії наук України.

Раніше Coursera  запрошує українських студентів на безкоштовні    онлайн – курси, освітян запрошують на навчальний курс для оволодіння цифровими інструментами Google, компанія UNI WORK запрошує студентів та випускників на стажування у Міністерстві освіти і науки України, а для українських вчених продовжено доступ до міжнародних баз даних.

Медіа – центр