2022-12-05

Нагородили переможців конкурсу соціальної реклами «Не шукай щастя за морями» для школярів

Цього року до ювілею Григорія Сковороди Департамент освіти і науки Полтавської обласної військової адміністрації започаткував конкурс соціальної реклами для школярів «Не шукай щастя за морями». Журі визначило найкращі роботи і на головній сцені Полтавської політехніки відбулась урочиста церемонія нагородження переможців.

До конкурсної комісії надійшло 120 робіт з 5 областей України у форматі відео, банерів та анімацій.

Авторів найкращих робіт нагородили начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін, перший заступник голови Полтавської обласної ради Олександр Лемешко та голова комісії Полтавської обласної ради з питань освіти і науки Олег Діденко.

У номінації «Креативний формат» перемогу здобули Софія Данилейко, Вікторія Наумова та Даніїл Бережинський – учні 11 класу Полтавського ліцею № 31 Полтавської міської ради.

У номінації «Відеоролик» перемогла Владислава Скидан – учениця 11 класу Руденківського ліцею Новосанжарської селищної ради.

У номінації «Банер» перемогла Світлана Ченакалова – учениця 10 класу Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа I-III ступенів №27 Полтавської міської ради Полтавської області».

Спеціальний приз конкурсу талановитій учнівській молоді вручив заступник директора із зовнішньоекономічної діяльності компанії UGTC Trade Павло Нагорний. Нагороду від бізнесу – компанії UGTC Trade отримала робота учнів 11 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області – Нікіти Наумова, Данила Янчі, Артема Демченка та Ярослава Сорочана.

«Філософія Сковороди відкриває нові сенси і дарує творчий простір талановитим землякам!

Ми не лише найсильніші, а й найкреативніші!» – прокоментував ректор університету. професор Володимир Онищенко.

Того ж дня на базі Полтавської політехніки відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2022-2023 навчальному році – стали відомі переможці серед учнів Полтавської громади.

Медіа-центр