2021-08-26

Нагородили переможців «Кубку громад» з настільного тенісу

20 серпня 2021 року на базі Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відбувся фінальний етап змагань з настільного тенісу «Кубок громад» серед школярів за підтримки народного депутата України Андрія Бобляха.

Нагородили переможців «Кубку громад» з настільного тенісу

Змагання відбулись серед учнів чотирьох вікових категорій: 2004-2006 року народження, 2007-2009 р.н., 2010 і молодші.

Юні спортсмени (дівчата і хлопці) у супроводі тренерів представляли чотири територіальні громади Полтавщини: Коломацьку – 7 учасників; Котелевську – 6 учасників (у складі ДЮСШ «Юність»); Великорублівську – 4 учасники; Мачухівську – 3 учасники (Плосківська ЗОШ).

У підсумку переможцями стали:

Категорія «Хлопці 2004-2006 р.н.»:

• 1 місце – Косенко Олександр (Мачухівська ТГ)
  • 2 місце – Ляхович Олександр (Коломацька ТГ)
  • 3 місце – Ісапієв Богдан (Великорублівська ТГ)

Категорія «Хлопці 2007-2009 р.н.»:

• 1 місце – Глушко Максим (Коломацька ТГ)
  • 2 місце – Романець Руслан (Мачухівська ТГ)
  • 3 місце – Безпалько Антон (Котелевська ТГ)

Категорія «Хлопці 2010 р.н. і молодші»:

• 1 місце – Кішек Максим (Коломацька ТГ)
  • 2 місце – Бовдир Іван (Котелевська ТГ)
  • 3 місце – Шевченко Антон (Великорублівська ТГ)

Категорія «Дівчата 2010 р.н.»:

• 1 місце – Лійко Евеліна (Котелевська ТГ).

Категорія «Дівчата 2007-2009 р.н.»:

• 1 місце – Кішек Ірина (Коломацька ТГ)
  • 2 місце – Хонічева Тетяна (Котелевська ТГ)
  • 3 місце – Пода Валерія (Мачухівська ТГ)

Категорія «Дівчата 2004-2006 р.н.»:

• 1 місце – Топтун Діана (Коломацька ТГ)
  • 2 місце – Карпенко Наталія (Котелевська ТГ), Дудова Юлія (Великорублівська ТГ).

Учасників змагань і призерів привітали керівник відокремленого підрозділу «Українська федерація учнівського спорту» у Полтавській області, ректор Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», професор Володимир Онищенко, народний депутат України Андрій Боблях, в.о. декана факультету фізичної культури та спорту, професор Ліна Рибалко.

«Завжди радію, коли діти і молодь захоплюються спортом, щиро вболіваю на змаганнях, а «Кубок громад» став феєрією красивої спортивної боротьби. Дякую кожному учаснику і тренеру, дякую парламентареві за цікавий молодіжний проєкт і вибір політехніки як головного партнера для проведення спортивного свята. Важко переоцінити роль молоді у розвитку нашої держави, яка нині святкує своє головне державне свято. Ви – лідери, і я переконаний, що заняття спортом неодмінно допоможуть у досягненні життєвих успіхів. Я давно професійно займаюсь настільним тенісом і завдяки цьому виду спорту розвинув важливі управлінські якості, а кожне тренування – це чудовий спосіб перезавантаження від повсякденних турбот. Продовжуйте вести такий активний, здоровий спосіб життя, будьте патріотами нашої держави, своїх громад і бажаю посісти чільне місце в історії України», – привітав ректор Володимир Онищенко.

Переможці зіграли сети і перевірили майстерність ректора Полтавської політехніки.

«Бажаю залишатись такими ініціативними, цілеспрямованими, не зупиняйтесь на досягнутому – можливо у цій чудовій залі Полтавської політехніки стоять майбутні олімпійські чемпіони. Окремо дякую університету, факультету фізичної культури та спорту і особисто ректору Володимиру Олександровичу за бездоганну організацію, високий рівень проведення змагань і потужну підтримку розвитку учнівського спорту», – побажав нардеп Андрій Боблях.

Усі фіналісти та переможці отримали медалі, грамоти та подарунки.

Медіа–центр