2021-08-09

Наукові школи політехніки запрошують до аспірантури!

Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» оголошує прийом до аспірантури для здобуття наукового ступеня доктора філософії. 19 серпня починається прийом документів на вступ.

Наукові школи політехніки запрошують до аспірантури!

Полтавська політехніка запрошує на навчання за кошти державного бюджету та фізичних/юридичних осіб на денну й заочну форми підготовки за спеціальностями:

• 051 Економіка;
  • 073 Менеджмент;
  • 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність;
  • 133 Галузеве машинобудування;
  • 172 Телекомунікації та радіотехніка;
  • 183 Технології захисту навколишнього середовища;
  • 185 Нафтогазова інженерія та технології;
  • 191 Архітектура та містобудування;
  • 192 Будівництво та цивільна інженерія.

Термін підготовки в аспірантурі на денній і заочній формах навчання – 4 роки.

Аспірантам, які навчаються на денній або заочній формах, надається відстрочка від призову на строкову військову службу для здобуття освіти на весь період навчання.

Термін прийому документів для вступу до аспірантури:

• з 19 серпня 2021 р. по 30 серпня 2021 р. (вступ за кошти державного бюджету);
  • з 19 серпня 2021 р. по 25 листопада 2021 р. (вступ за кошти фізичних/юридичних осіб).

Іноземні громадяни зараховуються до аспірантури протягом року.

Пакет документів:

Для вступу до аспірантури подаються такі документи:

1. заява;
  2. копія диплома магістра/спеціаліста (разом із додатком до нього) із зазначенням здобутої спеціальності (кваліфікації);
  3. особовий листок з обліку кадрів;
  4. список опублікованих наукових праць і винаходів. Вступники, які не мають опублікованих наукових праць і винаходів, подають наукові доповіді (реферати) з обраної ними наукової спеціальності;
  5. 2 фотокартки 3х4 см.

Паспорт та диплом про вищу освіту пред’являються вступником особисто.

Навчання в аспірантурі завершується захистом аспірантом дисертаційної роботи та присудженням йому наукового ступеня доктора філософії.

Аспіранти користуються правами здобувачів вищої освіти, визначеними Законом України "Про вищу освіту". Зокрема, аспіранти мають право на:

• академічну мобільність, що реалізується відповідно до Положення про порядок реалізації права на академічну мобільність;
  • вільний доступ до всіх видів відкритої наукової інформації, наявної у вищих навчальних закладах (наукових установах), бібліотеках і державних архівах України;
  • отримання методичного і змістовного наукового консультування щодо власного дослідження від наукового керівника;
  • безпечні та нешкідливі умови для проведення наукових досліджень, забезпечення належно обладнаним місцем для наукової роботи.

Аспіранти також мають право брати участь у конкурсах на отримання грантової підтримки наукових досліджень та стипендій, заснованих на честь видатних діячів науки, освіти, культури, громадських діячів, а також заснованих Президентом України, Кабінетом Міністрів України, державними чи недержавними органами, підприємствами, установами чи організаціями.

Деталі у розділі «Аспірантура та докторантура»: https://nupp.edu.ua/page/aspirantura-ta-doktorantura.html

За довідками звертатися:

E-mail: aspirantura.pntu@gmail.com