2021-06-01

Науковці політехніки отримали атестати професора та доцентів

31 травня на засіданні Вченої ради Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» ректор університету, професор Володимир Онищенко вручив атестати професора та доцентів і привітав з вченим званням науковців ННІ архітектури, будівництва та землеустрою, ННІ фінансів, економіки та менеджменту.

Науковці політехніки отримали атестати професора та доцентів

Атестаційна колегія Міністерства освіти і науки України підтримала попереднє рішення Вченої ради Полтавської політехніки щодо присвоєння вчених звань чотирьом науковцям.

На засіданні Вченої ради ректор Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», професор Володимир Онищенко вручив атестат професора науковиці Навчально-наукового інституту архітектури, будівництва та землеустрою – кандидату технічних наук Оксані Довженко (кафедра будівельних конструкцій).

«Щиро вітаю представників академічної наукової спільноти університету зі знаменною подією у житті кожного науковця – отриманням офіційного документу про вчене звання. Ваша невтомна повсякденна праця сприяє формуванню високого рейтингу та лідерських позицій Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» серед провідних українських університетів, вихованню нової генерації молодих науковців.

Ваш власний приклад, вірність обраній справі демонструють постійну готовність вирішувати найнагальніші проблеми та проводити найпрогресивніші наукові дослідження. Європейський рівень освіти та динамічний розвиток політехніки, інновації – особиста заслуга кожного науковця, професійного викладацького складу університету», – привітав колег ректор Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», професор Володимир Онищенко.

Вчені звання доцента присвоєно:

• Юрію Авраменку – кандидату технічних наук, доценту кафедри будівництва та цивільної інженерії;
  • Олександру Хадарцеву – кандидату економічних наук, доценту кафедри економіки, підприємництва та маркетингу;
  • Андрію Скрильнику – кандидату економічних наук, доценту кафедри економіки, підприємництва та маркетингу.

«Дякую університету за можливість займатися науковою діяльністю та улюбленою справою. Збулася моя мрія, я навіть уявити собі не могла, що стану професором рідної alma-mater, а мої скромні наукові досягнення будуть високо оцінені. Сподіваюся, у подальшому прислужитися університету у досягненні ще кращих наукових результатів та сфері якісної підготовки фахівців», – подякувала професор Оксана Довженко.

Наприкінці жовтня минулого року двом науковицям Полтавської політехніки вручили атестати професорів, а на урочистостях з нагоди 90-річчя Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Міністр освіти і науки України вручив науковицям Полтавської політехніки та Полтавського фахового коледжу нафти та газу атестати та дипломи.

Медіа–центр