2022-07-21

Науковці політехніки отримають іменні стипендії Полтавської міської ради

21 липня відбулося засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради, на якому призначили іменні стипендії 10 молодим вченим міста Полтави за 2022 рік. Серед стипендіатів – двоє науковців Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

Науковці   політехніки отримають  іменні стипендії  Полтавської міської ради

Іменну щомісячну  стипендію Полтавської міської ради  упродовж   2022 року  отримуватимуть 10 молодих вчених  закладів вищої освіти І – ІV рівнів акредитації   та наукових установ міста Полтави. Згідно з проєктом рішення виконавчого комітету Полтавської міської ради розмір щорічної іменної стипендії для молодих вчених становить 2000 гривень.

Стипендії Полтавської міської ради отримуватимуть науковці Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»:

• Ірина Денисовець – кандидатка філологічних наук, доцентка кафедри українознавства, культури та документознавства;
  • Олександр Лактіонов – кандидат технічних наук,  доцент кафедри автоматики, електроніки та  телекомунікацій.

Нагадаємо, нещодавно  троє студентів університету і студентка коледжу отримали іменні стипендії Полтавської міської ради, а професорка Полтавської політехніки нагороджена дипломом лауреата Премії імені В.І. Вернадського.

Медіа-центр