2022-12-08

Науковців запрошують до участі у вебінарах з питань використання платформ Web of Science та Scopus

Українських науковців запрошують взяти участь у серії вебінарів з питань використання платформи Web of Science, організованих компанією Clarivate. Вчені обговорять актуальні питання використання авторських профілів, оновлений практичний інструментарій та доступні можливості платформи.

Упродовж грудня 2022 року відбудуться вебінари для українських вчених з питань використання платформи Web of Science, організованих компанією Clarivate:

• 8 грудня 2022 року вчені обговорять актуальні питання використання профілів авторів у Web of Science;
  •  27 грудня 2022 року вебінар буде присвячено оновленням та інструментам, що стали доступними на платформі цього року.

Детальнішаінформація та реєстраційні форми для участі у вебінарах Clarivate

Звертаємо увагу! Відбудуться вебінари для вчених англійською мовою з питань використання інструментів платформи Scopus, які проведуть експерти компанії Elsevier.

Зокрема, 8 грудня 2022 року у рамках вебінару обговорять можливості використання платформи Scopus та аналітичного інструмента SciVal для підготовки вченими звітів про наукову діяльність. А під час інтерактивного вебінару, який відбудеться 13 грудня, учасники зможуть поставити експертам компанії запитання щодо використання електронних ресурсів Elsevier.

Детальніше про вебінари Elsevier та реєстрацію на них.

Раніше науковців запрошують на онлайн-воркшопи з дизайн-мислення за моделлю Стенфордської школи.

Медіа-центр