2022-10-05

Освітній центр Верховної Ради України запрошує студентів на курс з громадянської просвіти

Освітній центр Верховної Ради України у співпраці з Агенцією розвитку освітньої політики відкрили реєстрацію на онлайн-курс з громадянської просвіти. Зареєстровані учасники дізнаються про інструменти успішного народовладдя, права і цінності, захищені демократією, отримають нові знання про Верховну Раду як осередок законодавчої влади та сертифікат у разі успішного проходження курсу.

Освітній центр Верховної Ради України запрошує студентів  на курс з громадянської просвіти

Освітній центр Верховної Ради України  у співпраці з Агенцією розвитку освітньої політики відкрили реєстрацію на курс з громадянської просвіти для школярів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти та студентів      першого-третього курсів закладів вищої освіти України.

Старт події: 7 жовтня о 14.00,  на онлайн-платформі Zoom.

«Оце курс. Громадянська просвіта» – це десять унікальних уроків, що  поєднують практичний досвід та реальних знань у сфері політики, парламентизму та громадянської участі.

Навчання на курсі допоможе:

• дізнатися інструменти успішного народовладдя;
  • підвищити рівень власних знань з правознавства і громадянської освіти;
  • розширити розуміння  про політику і владу, права людини та дитини;
  • отримати нові знання про діяльність Верховної Ради України;
  •  дізнатися які права і цінності захищає українська демократія.

Після успішного  проходження курсу учасники отримають відповідні  сертифікати.

Увага! Пропонуємо додаткові можливості для спілкування! Розробники освітнього курсу  створили закритий Telegram-канал, у якому учасники зможуть обмінюватися думками, поділитися здобутим  досвідом та отримувати практичні матеріали, яких немає у відкритому  доступі.

Нагадуємо, відділ маркетингу запрошує студентів на стажування.

Медіа-центр