2022-10-05

Відділ маркетингу запрошує студентів на стажування

Студентам другого-третього курсів денної форми навчання різних спеціальностей пропонують стати учасниками п’ятимісячної програми стажування на базі відділу маркетингу Полтавської політехніки. Реєструйтесь, приєднуйтесь до молодої ініціативної команди однодумців та творіть історію одного з кращих українських університетів разом з нами!

Відділ маркетингу запрошує студентів на стажування

Фахівці відділу маркетингу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» запрошують наполегливу, соціально активну студентську молодь університету взяти участь у п’ятимісячній  програмі стажування  та вдосконалити професійні навички у сфері маркетингу. Отримайте додатковий шанс долучитися до молодої енергійної команди однодумців, опанувати успішні практичні кейси і стати кращими в обраній професії.

Спробуйте себе в якості маркетолога-аналітика, маркетолога, рекламіста,  графічного дизайнера, відеографа, копірайтера, SMM-фахівця.

Програма стажування передбачає:

• професійне навчання  тривалістю 5 місяців (з перервою на канікули);
  • практичний досвід та реальні кейси прямо на робочому місці;
  •  цікаві завдання та можливості реалізовувати власні креативні  ідеї;
  • індивідуальний графік роботи;
  • участь у внутрішньокорпоративних  заходах, подальшому розширенні маркетингової діяльності  університету;
  • отримання офіційних  документів  та рекомендаційних  листів  після успішного  проходження стажування.

Для  студентів освітніх програм «Економічна кібернетика та аналітична економіка»  галузі 051 «Економіка», «Маркетинг»  галузі 075 «Маркетинг»,  «Економіка бізнесу» галузі 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» розглядаються варіанти проходження виробничої практики на базі відділу маркетингу Полтавської політехніки.

Зацікавились? Реєструйтесь онлайн:  https://forms.gle/i8HBgeow4JGNHbtRA

Вимоги до кандидата/кандидатки:

• студент/ка другого-третього курсу університету, можливості для кандидатів старших курсів розглядаються  за результатами співбесіди;
  • наявність  аналітичного мислення;
  • здатність працювати у команді;
  • готовність працювати у форматі багатозадачності;
  • вільне володіння усною та письмовою українською мовою.  Володіння  іноземними мовами лише вітається.
  • уважність, цілеспрямованість, креативність;
  • відповідальність, організованість;
  • сумлінне виконання обов’язків та дотримання встановлених дедлайнів.

Нагадаємо, 3 жовтня у Полтавській політехніці стартував другий етап прийому на навчання в магістратурі за кошти фізичних  та юридичних осіб.

Нещодавно політехніка підписала тристоронній Меморандум про співпрацю з Міненерго, МОН та НАК «Нафтогаз України».

Медіа-центр