2020-04-16

Першокурсники ННІФЕМ стали призерами наукового конкурсу з філософії

Переможцями Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Філософія» стали студенти I курсу ННІ фінансів, економіки та менеджменту Марія Новак та Ростислав Орленко, які гідно презентували результати власних досліджень популярної мотиваційної теорії канадського філантропа.

Першокурсники ННІФЕМ стали призерами наукового конкурсу з філософії

Наукова робота студентів групи 101-ФМ ННІ фінансів, економіки та менеджменту Марії Новак та Ростислава Орленка на тему «Філософські підстави популярної мотиваційної теорії Джона Кехо» здобула перемогу в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Філософія», який відбувся у Національному університеті біоресурсів і природокористування України. Авторів нагороджено дипломом ІІІ ступеню.

«Цьогорічний конкурс студентських наукових робіт відзначився високою конкуренцією та запеклою боротьбою серед студентів найкращих університетів України. Оскільки студентська наукова діяльність – один з пріоритетних напрямів діяльності Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», наші студенти не лишилися осторонь цих наукових змагань. У роботі ми досліджуємо суть мотиваційної теорії, її основні філософські підстави. Пишаємося своїми студентами, що можуть гідно презентувати рідну політехніку», – розповів науковий керівник, кандидат філософських наук, доцент кафедри українознавства, культури та документознавства Національного університету імені Юрія Кондратюка Віктор Чернишов.

Участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Філософія» взяло понад півсотні учасників з Києва, Харкова, Полтави, Луцька, Львова, Одеси, Івано – Франківська.

У фінал конкурсу компетентне журі обрало 13 наукових робіт на актуальну філософську тематику.

Вітаємо призерів і наукового керівника, бажаємо нових перемог та досягнень!