2022-03-01

Політехніка передала майже півтисячі квадратних метрів сітки для ЗСУ

За два останні дні Полтавська політехніка передала Збройним Силам України меблі, матраци, подушки, а також оборонні конструкції, а сьогодні знято з корпусів у центрі міста майже 500 м2 маскувально-затіняючої сітки, яку використають захисники.

Політехніка передала майже півтисячі квадратних метрів сітки для ЗСУ

Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» підтримує Збройні Сили України і реагує на потреби. Лише за 2 дні відвантажили 25 столів, лави для сидіння, матраси, подушки, оборонні конструкції.

Сьогодні передали майже 500 м2 маскувально-затіняючої сітки, яку зняли з корпусів у центрі міста.

Також університет виконує гуманітарну місію – забезпечує безкоштовним харчуванням співробітників та мешканців студмістечка, а студенти-реабілітологи працюють у лікарнях, госпіталях та центрах психологічної допомоги.